Cytat Zamieszczone przez NightSnail Zobacz posta
[Cześć,

Otwieram nowy post z zapytaniem czy ktoś może zna tę sztukę która jest na sprzedaż:


[IMG][/IMG]

VIN: WBAGB410303152588

Dziękuję za link, kiedyś ogłoszenie zapewnie zniknie, więc dodaję jeszcze opis:

Witam,
Do sprzedania mam samochód marki BMW serii 7 735I z roku 1988. Samochód z silnikiem 3.5 Benzyna + gaz. Samochód zarejestrowany jako klasyk. Posiada żółte tablice i opinie rzeczoznawcy. Auto pięknie się prezentuje. Piękny złoty kolor współgra z brązowy skórzanym wnętrzem oraz dodatkami z drewna bez połysku. Skrzynia biegów pięknie się zachowuje, nie przeciąga biegów i nie szarpie. Została bardzo dobrze zestopniowana przez poprzedniego właściciela. Dodatkowo bardzo ważne jest to że auto nie ma korozji. Jest w bardzo dobrym stanie blacharskim. Auto prowadzi się pewnie i są mega odczucia z jazdy. W ostatnim czasie wymieniłem kilka rzeczy i sprzedaje, ponieważ kupiłem prawdziwie wymarzone stare auto terenowe i sprzedaż BMW pokryje odnowienie kolejnego klasyka. Kupiłem BMW od Panów, którzy są miłośnikami marki i chciałem dłużej je przetrzymać jednak plany mi się zmieniły. Auto posiada świetne nagłośnienie BMW, korę jak na stary samochód gra bardzo dobrze. Dodatkowo całokształt podkreśla piękna drewniana kierownica i radio Becker za które dopłaciłem gdy ja kupowałem. Auto zostało wyczyszczone z garażowego kurzu i pięknie się prezentuje. BMW przyciąga wzrok innych ludzi, ponieważ jest ich bardzo mało w takim stanie. Dodatkowo sam kupiłem je jako ochrona kapitału i to że ceny BMW jeszcze nie poszybowały tak wysoko jak starych Mercedesów, jednak jest to kwestia czasu oglądając ogłoszenia. Samochód posiada gaz, jednak ten silnik jest przystosowany do tego i dobrze go znosi. BMW jest ciagle garażowane i zabezpieczone. Więcej informacji pod numerem telefonu , odpowiem na wszystkie pytania. Dodatkowo nie ma problemu aby sprawdzić pojazd na podnośniku, kanale, stacji diagnostycznej. Samochód ubezpieczony, nie potrzebuje przeglądów. Koszta ubezpieczenia auto to 200 zł na rok, ponieważ jest zniżka na samochód klasyczny od PZU.

Zapraszam do kontaktu

Maciej