Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [ pozostale] jakie E32 polecacie..

  1. #1
    7ka
    Gość

    [ pozostale] jakie E32 polecacie..

    potrzebuje informacji na temat e32 ..jaki model silnikowy polecacie...chodzi mi o taki ktory jest najmniej awaryjny,i w miare ekonomiczny...oczywiscie lpg byc musi..no i zasadnicze pytanie o skrzynie..czy automat w e32 jest dosc awaryjny...czy nie lepiej manuala...?

    wiem ze do 735i gaz jest tani..wiec moze taki..

    lub 740i tyle ze tam tylko automat (w ktorym jestem zakochany) tyle ze kiedys mialem e34 525i i niestety mam niemile doswiadczenia....

  2. #2
    7ka
    Gość
    znalazlem dwa ciekawe ogloszenia..jedno od kolegi z forum...
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3512194

    a drugie z mobile.de

    http://www.mobile.de/SIDIGJGb5YITJYR...1111278566773&

    no ale te automaty...czy one sa ok??

  3. #3
    Powiem Ci ze ta od kolegi z forum jest piekna az sie zakochalem chyba :D

    Co do automatow , nie slyszalem nigdy o ich wielkej awaryjnosci pytalem o to swojego czasu troche w warsztacie , wiadomo musisz delikatnie urzywac ( chodzi mi glownie o to by nie wrzucac po wstecznym odrazu D )


    Planujesz zmiane i cofniecie w czasie ?

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No ta od kolegi jest piękna 8/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    zdecydowanie 740 w manualu! to naprawde najfajniejsza z e32. do automata potrzeba troche "innej kultury" którą warto wyrobić sobie nieco wcześniej, bo jak potwierdzą inni - błędów użytkownika te skrzynie nie wybaczają.

    wracając do tematu: rozgladnij sie za 740 koniecznie z sekwencją i koniecznie w manualu

    to naprawde perła

  6. #6
    7ka
    Gość
    nie bylo seryjnie e32 740i w manualu... :P

    jesli juz to 730i v8

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    no więc chodzi o M60B40 w 6 biegowym manualu - i wyjaśniać nic nie trzeba :]

    a co do M30B35 to też na pewno ok i koszt zagazowania bardziej Ok ale "to już nie fałka" zależy kto co lubi


    a jeszcze troche ironii: z tym seryjny / nie seryjny to już nie ma co sie pchać, gdyż jak pisałem już wcześniej w innym temacie pojawiły się nawet na allegro e32 725! i to w langu! jaka ekonomia!

  8. #8
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    [quote="7ka"]znalazlem dwa ciekawe ogloszenia..jedno od kolegi z forum...
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3512194 [/guote] a miał jej nie sprzedawac.. jest ładna perełka ale nie wiem czy te pieniadze dostanie.. niewazne zreszta

    Co do E32 powiem jak ja to widze. Awaryjnosc skrzyni jak wszedzie indziej w BMW czyli jak zajezdzisz to koniec jak bedziesz dbał i kupisz w dobrym stanie to nic sie dziac nie bedzie co do M30B35 to mi osobiscie brakuje mocy :/ takze teraz tylko V8 spalanie podobne a osiagi ciut inne. 7 nie kupił bym w manualu bo to 7 poza tym bzdury jakies z tym manualem kolega wyzej pisze.. juz kiedys pisałem ze manuale nie wytrzymywały obciazen na tamte czasy dlatego np 750 w E32 jest tylko w automacie! Jak juz bys do M30 wkładał gaz to polecam jednak sekwencje bo postrzela troche w przepływke (towar deficytowy ;)) i Ci sie koszty wyrxwnaja ;)

    Reasumujac polecam 740 na sekwencji ;)

    BTW to co Cie tak na E32 wzieło?

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    kolego jasne że wyszukiwarka google mówi ci że e32 740 "only automat" i to jest OK

    ale nie mów że skrzynia z e34 540 to bzdura :hihi:

  10. #10
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    kolego jasne że wyszukiwarka google mówi ci że e32 740 "only automat" i to jest OK

    ale nie mów że skrzynia z e34 540 to bzdura :hihi:
    dawno niczego w google nie szukalem ;)

    niepotrzebnie sie unosisz, pisalem z marszu wiec zabrzmiało jak wyzjeo jak wyzej a E34 740 w manualu wyszlo cos z 797 szt.. ;)

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •