Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Czy w BMW E38 było Break asist?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36

    Czy w BMW E38 było Break asist?

    Witam. Ostatnio w jednym ogłoszeniu znalazłem w podawanym wyposażeniu System Break asist. I tak się zastanawiam czy było to w ogóle montowane w tych samochodach? Dodam że jest to E38 z 98r 728i

  2. #2
    Może chodziło o ABS tylko autor to tak bujnie nazwał :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Może chodziło o ABS tylko autor to tak bujnie nazwał :D
    Ale ABS działa dokładnie na odwrót :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36
    No właśnie nie. Break asist to nie ABS. I jeszcze dodał Elektroniczny układ kontroli trakcji TCS Spotkał się ktoś z takimi systemami w tych samochodach?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez packman13
    No właśnie nie. Break asist to nie ABS. I jeszcze dodał Elektroniczny układ kontroli trakcji TCS Spotkał się ktoś z takimi systemami w tych samochodach?
    W BMW ASC i DSC.... Rozumiem, że mówisz o tym ogłoszeniu ;)

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Może chodziło o ABS tylko autor to tak bujnie nazwał :D
    Ale ABS działa dokładnie na odwrót :)
    Tyle to ja wiem ale wiemy też jak różne określenia potrafią być w ogłoszeniach ;)

    Kontrola trakcji też jest różnie określana. W bmw mamy ASC i DSC jak Sylwekk napisał, ale niektórzy żeby było ładniej używają różnych okresleń brzmiących bardziej wzniośle i wogóle :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Wygląda, że kolega właśnie kupił.... No to teraz tylko zapłacić a potem sprawa do sądu, że towar nie zgodny z opisem ;D

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    36
    Widzę że się wydało. A sprawa już jest w sądzie dlatego o to pytam. Tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Hej, packman - jeszcze się nie nauczyłeś że do tego co piszą w ogłoszeniach trzeba podchodzić z dystansem?? ;D
    Ile to razy czytałem o Tiptronic albo ASR w BMW...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez packman13
    Widzę że się wydało. A sprawa już jest w sądzie dlatego o to pytam. Tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie.
    Spokojnie, nie o śmiech chodzi.... Nie wiesz to pytasz i to jest OK. Michał ma rację, że ogłoszenia, szczególnie te, gdzie są teksty o zwolnieniu z opłaty skarbowej, należy traktować z przymrużeniem oka i szczególną uwagą (nie wszyscy handlujący to złodzieje). Ale w tym ogłoszeniu to akurat wiało ściemą. Jeśli chcesz i możesz to podziel się informacjami, o co toczy się sprawa i dlaczego trafiła do sądu (z czystej ciekawości i ewentualnie jako przestroga). Najlepiej załóż w tym celu osobny wątek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •