Dzięki :).

Niestety takie mamy czasy: Idealne do sprzedaży, najgorsze do kupna(pod względem ceny). Na rynku totalna posucha i moim zdaniem nie dotyczy to głównie starszych modeli w tym i już tak bardzo rzadkiej 750i ale i nowszych modeli :(. Rok temu kupowałem F10 i koniecznie chciałem w pełnym M Pakiecie, miesiąc poszukiwań dzień w dzień aż coś wpadnie, jeżeli była sensowna stała Max 1-2 dni. Ostatecznie udało mi się kupić a już rok później średnio ceny dla samochodu w takim zestawieniu wystrzeliły o 15 tyś zł względem tego za ile kupiłem. Brat szukał F30 ta sama sytuacja. Na spokojnie będę obserwował. Obecnie na Polskich portalach stoi kilka sztuk, jednakże long odpada, następna w tragicznym stanie (cena adekwatna 16 tyś), jest jedna która już sobie trochę stoi ( ma nawet historię serwisową z jednym mankamentem -w 2012 dokładnie ten sam przebieg co odczyt z 2017 - co do kilometra, może ktoś sczytał z drugiego kluczyka :)) trochę biedna jak na E38 750i oraz kolor wnętrza to nie moja bajka ale skóra jest ok. Zerknijcie - może ktoś ją widział albo coś doradzicie :). Kolor bmw aspensilber 339, szczerze mówiąc nigdy go nie widziałem na żywo a jestem zdecydowanie za klasyką(cosmoschwarz).

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e38-...5-IDJXmdf.html