Witam. Bardzo PROSZĘ O POMOC. Niestety noe umoem soboe poradzić z tym problemem. Posiadam bmw e65 3.0 diesel. W aucie sa sprawne wtryski sprawna turbina. Egr jest zaslepiony a przewody dolotu powietrza doładowanego również są nowe. Klapy powietrza doładowania warstwowego w kolektorze ssacym są również sprawne,przeplywke nową oryginał założyłem, ponieważ wlasciciel poprzedni jezdzil z odpiętą co okazalo się ze byla uszkodzona. I mam problem taki iż jadąc autem z stałą prędkością i systematycznie w miarę możliwości dodaję gazu to auto sie odpycha fajnie. Czuć że chce. Ale gdy jest sytuacja że musze ruszyc dynamicznie z świateł to wciskam pedał gazu do podlogi auto rusza ale za mną pokazuje sie czarna chmura i słyszę dosłownie dzwięk wtrysków (jak byśmy po wymianie filtra paliwa w dieslu krecili silnikiem i próbowali go odpalić na plaku, wtedy jest taki nieprzyjemny dźwięk wtryskiwaczy aż takie trzaskanie jak załapuje) to wlasnie taki mam dźwięk z pod maski. Dodam ze jak jadę stałą prędkością i wcisnę gaz czy to do konca czy ponad połowę to auto również nie chce jechać pojawia się ten dzwięk i czarna chmura za mną. Lecz gdy zrobie to w ten sposób iż odpuszczę gaz i 2 razy go tak jak by podeptam i wcisnę w dechę gaz to auto zaczyna iść jak szalone i nie kopci nie wydaje z siebie tego dziwnego dźwięku. Mam INPE nią również sprawdzalem wtryski w czasie rzeczywistym i tak samo turbo. Wieje wszystko wedlug kompa jest okey,a i mam tylko błąd czujnik termiczny oleju i podstawa w modelu e 65 swiece żarowe. Pozdrawiam proszę o pomoc. Czy tutaj bądź pod numerem tel
883863881

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka