Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Bmw e65 dziwna moc

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    A klapy w kolektorze fizycznie oglądałeś ? Może tam syf jest ?

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    20
    BMW
    e34 e65
    Skąd
    Sosnowiec
    Kolektro caly zdemontowałem. I pierwszy raz w zyciu widzialem tak czysty dolot jezeli chodzi o diesla. 10lat pracowalem w mercedesie. I skladalem od od 4 garów po v8 cdi i w każdym musialem wrecz zdrapywać nagar. Nikt nie jest alfą i omegą i za takoego soe nie uważam. Jak i również nie jest to dla mnie uwłaczające pytac sie o pomoc. A moze ktos mial taki przypadek.A u mnie po przetarciu szmatką ona tylko sie zabrudzila. Jestem mechanikiem od 15 lat z malymi przerwami. Dlatego pierwsze co robilem egr potem wtryski przeplywke dolot intercooler wymienilem wszedzie nowe uszczelki w kolektorze i pokrywy i wtryskow filtry. I wykluczylem wszystko chyba co moglo byc fizycznie usterką. Z dolotu u mnie mozna jeść. Kiedyś mialem problem z mercedesem swoim prywatnym i byl to taki sam problem ale stardiagnosis mi ppkazywal blad egr. Kupilem nowy wymienilem. Zrobilem adaptacje dolotu powietrza, przepustnicy. I dalej byl blad ze cos mu nie pasuje z egr. I tez trzeba bylo w nim odpuszczac gaz i naciskac by szedl swoja mocą. Postawilem c***a w krzaki i tak stoi od 3lat. Chyba z tym tez tak zrobie. Bo serio wkurwia mnie juz wrak. Chcesz dobrze wszystko robi sie jak dla siebie a c*** strzela fochy.

    A i dodam ze w tamtym rowniez wymienilem sterownik silnika zrobilem dziewice immo zostalo przelutowane. I rowniez mercedes mial dalej to samo. Usterka ktorej nie widzi komp a wkur... Jak chu.... No podeptać to jak mogę kiepa a nie geja (pedała) w aucie ;)
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 31-10-2021 o 22:33

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    194
    BMW
    e65 730d 06/2006
    Skąd
    krk
    Ściągnij iste i będziemy wiedzieć coś więcej.szcEgolnie zwróć uwagę na ciebie listwy, bo jeśli główne elementy sprawne to problem będzie w podzespole sterująco regulacyjnym ( jak dla mnie)

    Miałem problem z falowaniem obrotów podczas jazdy, 99 procent ludzi mówiło że konwerter skrzyni A co się okazało, że elektrozawór EGR był winny. Po wyrzuceniu EGR fizycznie i z programu, obroty stoją jak drut

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    20
    BMW
    e34 e65
    Skąd
    Sosnowiec
    A gdzie mozna ten program dostac? Wczoraj wróciłem do seri z mocą. Został wgrany seryjny program. Dalej to samo.

    Czyli moze regulator na listwie moze dawac dupy,albo czujnik ciśnienia szwankuje i źle reguluje.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-07-2021 o 08:22

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    20
    BMW
    e34 e65
    Skąd
    Sosnowiec
    A czy ktos moze woe do czego jest ta wtyczka? Jak widac to jest wiazka która idzie do elektro zaworu sterujacego podcicnieniem do turbinki. Bo może coś tu jest nie tak. Czujnik cisnienia jest po drugiej stronie dolotu jak by ktoś chcial w tym kierunku iść.

    Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja tam jeszcze dwa inne czujniki obok - jeden to ten https://allegro.pl/oferta/nowy-oryg-...so-10928759401 a drugi podobny do tego ze zdjęcia.

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    20
    BMW
    e34 e65
    Skąd
    Sosnowiec
    A to i ja nie mam takoego czegoś :) ale dziekuje za bardzo szybką odpowiedź.


    Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    194
    BMW
    e65 730d 06/2006
    Skąd
    krk
    Cytat Zamieszczone przez Swiru666BMWe34e65 Zobacz posta
    A gdzie mozna ten program dostac?
    Bimmerpark

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2021
    Posty
    20
    BMW
    e34 e65
    Skąd
    Sosnowiec
    Problem rozwiązany. Okazało się że turbo otwieralo sie za bardzo. Zmienna geometriia szla za daleko (wodzik od niej) nie blokował się. Brak bylo śrubki kontrującej o którą musiał się oprzeć wodzik. Albo sie poprostu odkręciła. I się po problemie. Pozdrawiam a teraz mam problem z radiem ale juz wrzuciłem post

    Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [pozostale] Dziwna wibracja
    Przez piter7898 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-04-2018, 08:30
  2. dziwna 728
    Przez Iwansky w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-07-2011, 12:34
  3. dziwna sprawa
    Przez hrabia81 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-03-2009, 14:21
  4. Dziwna sytuacja...
    Przez bmwe w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2009, 18:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •