Jazda tym modelem to faktycznie bajka wcześniej miałem e60 już było super ale er7 to inna klasa. Co do er7 to po wymianie oleju zaczął się problem z dymieniem na postoju. Rozmawiałem z Sebastianem BMW Garage i postanowiłem usunąć wszystkie bolączki V8 aby kolejne lata delektować się jazdą.