Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Konfigurator DIS zaiwesza VM

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    14
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Piaseczno

    Post Konfigurator DIS zaiwesza VM

    cześć, DIS V44, Działa z ADSem, jak 2 lata temu go instalowałem, to jak zmieniałem opcje w menu konfiguracyjnym to po wyjsciu z tego menu ekran był czarny z 10 sekund po czym wracał ekran DIS. Teraz chciałem translator na SOFTING zmienieć i WM_ON bo przez USB chce z E39 się połączyć. Po wybraniu 9 w wirtualnej maszynie zostaje cały czas czarny ekran i DIS nie wstaje. Zamkne go siłowo w wirtualnej maszynie i odpale na nowo, to działa, ale spowrotem wszystko ustawione tak jak było, bez wprowadzonych zmian. Ktoś może podpowie gdzie szukać przyczyny? pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wirtualną maszynę masz na dysku SSD czy zwykłym HDD?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    14
    BMW
    E32 735i
    Skąd
    Piaseczno
    VM mam na HDD Dell D630. Jak zainstalowałem z 2-3 lata temu to działalo ok, z konfiguratora można było wyjść "9" i wracał do DIS z nowymi ustawieniami. Jedyne rozwiązanie jakie działa teraz to jak zmieniam translator na SOFTING i VM ON to musze zrobić "0" shut down DIS trwa to z minute, i na nowo załadować DIS w VM i wstaje z nowymi ustawieniami i działa. Jak chce na FISTER VM OFF to ta sama ścieżka.

Podobne wątki

  1. Ediabas konfigurator potrzebny ?
    Przez Aldik w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 13:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •