Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z centralnym zamkiem

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2021
    Posty
    2
    BMW
    E38
    Skąd
    Łódź

    Post Problem z centralnym zamkiem

    Witam mam taki Mały problem bawiłem się ostatnio kluczykiem i otwierałem szyby z pilota żeby przewietrzyć auto otworzyły się wszystkie ale gdy chciałem zamknąć z pilota to tylko zamknęła się strona kierowcy (przód tył) a od pasażera dwie szyby się nie podniosły, słychać ze coś tam cyka myślałem że coś z kluczykiem nie tak wpadłem na pomysł ponownego zakodowania i od tej pory juz brak reakcji na pilota nie chce nawet go wczytać, miga tylko czerwona dioda na pilocie podczas kodowania, antena raczej dobra bo działał do tej pory. Również jeżeli chodzi o przycisk do zamykania na środkowym panelu niekiedy ma tak ze po odpaleniu Auta np podczas drogi nie działa ale gdy się ponaciska pare razy to w końcu złapie. Było też tak z asc ale już teraz działa poprawnie (wcześniej nie dało się wyłączyć asc) i odkąd mam samochód jeżeli to coś ma wspólnego z tym zamkiem co włączam światła to zapalają mi się awaryjne światła i oświetlenie wnętrza ale nigdy mi to nie przeszkadzało jakoś po prostu ręcznie je wyłączałem (nie zawsze to się dzieje ale dosyć często). No i teraz tak pomyślałem że może moduł komfortu się kończy dlatego nie mogę zakodować pilota? Gdybym wiedział to bym się tym nie bawił a teraz trochę jednak boli brak centralnego (z kluczyka w drzwiach wszystko działa oprócz podnoszenia szyb ze strony pasażera przód tył). Jeszcze jak Mamy tak zwane dwie pozycje w panelu od szyb w drzwiach kierowcy to pierwsze kliknięcie (1 pozycja) nie działa strona pasażera przód tył, dopiero wciśnięcie do końca guzika sprawia że szyba się zamyka ale trzeba trzymać, a strona kierowcy jest ok jakieś pomysły jak przywrócić pilota? Może jednak ten moduł?
    Ostatnio edytowane przez PanBocian ; 05-06-2021 o 14:24

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar kubszo
    Dołączył
    Oct 2020
    Posty
    9
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Sosnowiec
    Podmieniłbym sam moduł komfortu na początek i zakodował pod auto. Ewentualnie moduły w drzwiach. (w drzwiach pasażera będzie osobny moduł, a w drzwiach kierowcy moduł jest zintegrowany z panelem do obsługi szyb) Jak to nie pomoże to jeszcze zostaje do prześwietlenia wiązka.

Podobne wątki

  1. [elektronika] E38 Problem z centralnym zamkiem
    Przez Kornek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-02-2018, 06:44
  2. [elektronika] Problemy z centralnym zamkiem
    Przez Szakal w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2015, 12:17
  3. [ elektryka] problem z centralnym zamkiem
    Przez kondzio730 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-03-2011, 20:15
  4. [MECHANIKA] problem z zamkiem...
    Przez JointoVicz w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-01-2011, 21:58
  5. problem z centralnym zamkiem.
    Przez Vitek_Słupsk w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-10-2009, 10:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •