Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jeszcze tego brakowało ...

  1. #1
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

    Jeszcze tego brakowało ...

    ..............
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 10:30

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    No to fajursko :) Rządówki będą teraz po mieście jeżdzić 50 na h ;D ;D ;D
    Gra muzyka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    W Jelonce postawili kilka fotoradarów i miejscowi znaleźli dwa sposoby :

    1. Tablice z przodu nieczytelne - zmazują farbę z czarnych liter i tablica staje się mało czytelna nawet dla oka

    2. Sprzodu inna tablica a tył oryginalna - sam widziałem.

    W niedzielę w nocy wracałem do domu i na wysokości Bolkowa słyszałem rozmowę dwóch ludków jak jeden pyta drugiego czy nie boi się fotoradarów - na to pierwszy - nie bo mam z przodu inne tablice :razz:

    Nóż mi się w kieszeni otworzył ! Ale byłem już tak zmęczony, że nie chciało mi się zareagować, a faktycznie zapier....lali niesamowicie
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez buracky
    W Jelonce postawili kilka fotoradarów i miejscowi znaleźli dwa sposoby :

    1. Tablice z przodu nieczytelne - zmazują farbę z czarnych liter i tablica staje się mało czytelna nawet dla oka

    2. Sprzodu inna tablica a tył oryginalna - sam widziałem.

    W niedzielę w nocy wracałem do domu i na wysokości Bolkowa słyszałem rozmowę dwóch ludków jak jeden pyta drugiego czy nie boi się fotoradarów - na to pierwszy - nie bo mam z przodu inne tablice :razz:

    Nóż mi się w kieszeni otworzył ! Ale byłem już tak zmęczony, że nie chciało mi się zareagować, a faktycznie zapier....lali niesamowicie
    Jeszcze zostaje naklejka na szybie ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    na naklejki tez znalezli sposob :) widzialem juz takich asow ze specjalnie wstawiali sobie gazetke reklamowa, tak by przyslaniala naklejke na szybie :)

    jesli chodzi o tablice, tez widzialem niezlych wizardow :) przyklejali sobie na "super glue" lisc przy czesci tablicy.. tak by byla ona nieczytelna :)))

    pomyslowosc w tej dziedzinie nie zna granic :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    jak dla mnie taka kontrola z satelity to nie taki straszny pomysł, można by to wykorzystać do likwidacji korków, szybkiego tworzenia objazdów przy wypadkach, itp.

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez buracky
    W Jelonce postawili kilka fotoradarów i miejscowi znaleźli dwa sposoby :

    1. Tablice z przodu nieczytelne - zmazują farbę z czarnych liter i tablica staje się mało czytelna nawet dla oka

    2. Sprzodu inna tablica a tył oryginalna - sam widziałem.

    W niedzielę w nocy wracałem do domu i na wysokości Bolkowa słyszałem rozmowę dwóch ludków jak jeden pyta drugiego czy nie boi się fotoradarów - na to pierwszy - nie bo mam z przodu inne tablice :razz:

    Nóż mi się w kieszeni otworzył ! Ale byłem już tak zmęczony, że nie chciało mi się zareagować, a faktycznie zapier....lali niesamowicie
    Jeszcze zostaje naklejka na szybie ;)
    Dokładnie i tu się buraki zdziwią :D już słyszałem o takich talentach co się bawili z fotoradarami i zapomnieli o naklejce :D


    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    jak dla mnie taka kontrola z satelity to nie taki straszny pomysł, można by to wykorzystać do likwidacji korków, szybkiego tworzenia objazdów przy wypadkach, itp.
    A z tego co wyczytałem to nie karzą mandatami tylko informują o przekroczeniach prędkości, po za tym system można zawsze odłączyć ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Jak projekt będzie na ukończeniu to zanim wejdzie w życie pewnie już na alegro pojawią usługi unieszkodliwienia tego wynalazku ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    heh mnie się to zdarzyło pierwszy raz - jechałem do Białegostoku przykleiłem liścia na tablicę tak aby zasłaniał jedną z liter a za wycieraczkę w miejscu gdzie mam naklejkę włożyłem ulotkę z ładnią panią. Zrobiłem to bo miałem przygodę jak jechałem do Wrocławia stał fotoradar wcześniej żadnego oznakowania poza obszarem zabudowanym zero ograniczenia na szafie miałem koło 90 i błysło mi w gały że przez pare chwil nic nie widziałem (jechałem w nocy). Po tej akcji się zjeżyłem stąd moja profilaktyka na to ustroństwo bo 16 pkt na karku a powtórka egzaminu boli. W razie kontroli mogą mnie cmoknąć liść zawsze może się przykleić w czasie jazdy a ulotkę mi na parkingu wsadzili. Nawet jak by się urzepili i trzeba by było zapłacić to punktów niet i mandat niższy. Minęło już prawie 3 miesiące od wyjazdu do Wrocka i żadnej powiastki nie dostałem także liczę że się rozejdzie po kościach.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Hehe ;D

    Widzę kombinacje się planują, ale pewne rzeczy sam znam od dawna, a i ze 2 mieś. temu na interii o tym się pisało.

    Sam kiedyś (jak jeszcze nie były obowiązkowe naklejki za szybę) sobie przed wyjazdem w trasę pochlapałem błotem zderzak i rejesttację (w lipcu, jak od 2 tyg. deszczu nie było), ale nim wsiadłem do auta to mi to tato wyczyścił - dobrze że zauważyłem ;D .

    A swoja droga to są różne metody - kleją sobie liścia, bardzo popularne jest zaczepianie torebki foliowej takiej na zakupy, jakaś ulotka na mokro przyłożona.
    A za wycieraczkę oczywiście ulotki, bo nawet na stacji paliw przy tankowaniu mogą wsadzić.

    Ja tam tego nie testuję, bo i za zaślepioną tablice jest 2pkt. i 100pln (a sam już mam 14, a nie 19 :) ).

    jak miałem jeszcze renówkę, to w zimie nie myłem auta (w środku błysk, szyby czyściuteńkie, a blacharka ...tragedia), bo tablice też były usyfione jak karoseria, że nie dało się z 20-25m zczytać numerów.
    No i przy tankowaniu na BP na alei 29 Listopada jak poszedłem do kasy policyyyyjant mi umył tablicę.....więc i auto też już sam wymyłem przy jednej wizycie.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •