Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Brak radia navi

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez holffman Zobacz posta
    I co kolego? doszedłeś co padło? Bo u mnie jak przez 3 lata nic wielkiego się nie działo, tak dziś też znikł obraz na wyświetlaczy, wyświetlacz zrobił się biały, przestało działaś radio i wszystko co z tym związane. Później ekran się ożywił bo było widać obraz ale nic nie działało, tylko strzelało w głośnikach... po 100 km, pod domem zacząłem wyłączać i włączać radio i ożyło, żeby znów za chwilkę zgasnąć, i znów po włączeniu i wyłączeniu ask ozyło.... Myślicie że to ask umiera?
    Jak masz przedlifta to bardzo możliwe
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    Tak, mam przedlifta. Ask był już naprawiany, ale po roku przestał grać głośnik w prawych drzwiach, a teraz właśnie jak wczoraj system padł, to strzelało niemiłosiernie w głośnikach, aż musiałem zmiejszyć głośność i się uspokoiło. Dopiero pod domem jak wyłączyłem i włączyłem ask, to ożyło, i po wyciągnięciu i włożeniu kluczyka znów przestało działać, tylko strzelało w głośnikach, i znów wyłączenie i włączenie ask i znów działało..

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jedyne co naprawiają w ASK to końcówki mocy. Procesor jest tak zrobiony, że nic z nim nie zrobisz. A te strzały to zapewne z jego powodu.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    Ale pytanie czy z jego powodu może dochodzić do wywalania pętli, powodując że na kompie nie pokazuje spalania, i nie da się wybierakiem przejść do muzyki, czy sterować nawiewem, bo pojawia się tylko ekran główny i nic więcej nie działa. Dopiero jak wróci dźwięk w głośnikach to wszystko działa normalnie jakby nic sie nie stało...
    Pytanie kolejne, czy jesli to ask, to czy jak kupie z lifta, wszystko będzie pasować, bo z tego co widziałem to różni się ramką, więc to chyba da isę ominąć, kupując ramkę, ale czy trzeba go kodować, czy też pojawią się problemy z końcówkami mocy? czy lepiej wziąć przedlifta, i w razie usterki oddać komuś, kto to profesjonalnie zrobi?

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    Miałem podobne objawy ja miałem wymienione 2 przedliftowe i z Oby dwoma były podobne problemy w jednym padły końcówki mocy a w drugim końcówki i procesor problemy ustały jak kupilem ask z polifta i wymieniłem końcówki mocy więc najlepsze rozwiązanie to kupić ask poliftowe i od razu zrobić końcówki mocy i masz spokój na zawsze a ramkę z radia możesz zostawić stara i przekładasz panel ask z polifta tylko trzeba ściąć jeden bolec i oczywiście trzeba dokodowac radio do auta

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    Teraz byłem w samochodzie, i wszystko działa normalnie.... ale pewnie gdybym pojeździł chwilke dłużej problem znów by występował

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    A dziś znów powtórka z rozrywki i dalej strzały w głośnikach i nic nie działa...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Darth
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    141
    BMW
    E65
    Skąd
    Łódź
    Wymieniłeś ask?

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    nie, czekam na razie na pętle, bo nie chce kupiować i mieć niepotrzebny sprzęt gdyby okazało się, ze problem leży po stronie czegoś innego. Liczę na podpowiedzi kolegów właśnie, co by mogło się ewentualnie zepsuć... dając objawy strzelania w głośnikach i braku informacji o spalaniu, przejechanych kilometrach itd...

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    Wyjaśniło się Panowie. Uszkodził się ASK.. moja sprawa się wyjaśniła.

Podobne wątki

  1. [audio/video] nie ma dzwieku z radia i cd , navi i tel działa
    Przez windykatorek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 17:24
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2014, 16:44
  3. [elektronika] Zmiana radia na 16:9 navi
    Przez robert1903 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 09:57
  4. [ AV/navi] szum w glosnikach po wylaczeniu radia
    Przez mavic w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 20:11
  5. [navi] zmiana radia!!
    Przez phdream w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 07:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •