Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta

Aldik źle zrozumiałeś informację z ista.
Wymuszając ręcznie wypalanie dpf, należy jechać z prędkością powyżej 60km/h przez ok pół godziny.
W praktyce z tym czasem bywa różnie. Warto mieć cały czas odczyt w iście włączony i obserwować kiedy przestawi się na nieaktywny.
Pamiętam, że była wzmianka że silnik nie może mieć więcej jak 70st. Starałem się to robić wieczorem na pustej autostradzie i jechałem właśnie tak aż pojawiło się "nieaktywny". Był to odcinek od Katowice aż za węzeł autostradowy na poziomie Gliwic.