
Zamieszczone przez
cursor
Aldik źle zrozumiałeś informację z ista.
Wymuszając ręcznie wypalanie dpf, należy jechać z prędkością powyżej 60km/h przez ok pół godziny.
W praktyce z tym czasem bywa różnie. Warto mieć cały czas odczyt w iście włączony i obserwować kiedy przestawi się na nieaktywny.