Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Filtr DPF

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,448
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    A jak zostawisz w odpowiednim miejscu we Wro, to rozwiążą Twój problem w kompleksowy sposób :D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,425
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    A jak zostawisz w odpowiednim miejscu we Wro, to rozwiążą Twój problem w kompleksowy sposób :D
    haha toś dowalił :)

    Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
    No właśnie to tak nie jest do końca. Robiąc krótki, jednorazowy sprint jeszcze bardziej zapchasz filtr, on nie zdąży Ci tego przepalić. Chodzi o to żeby jechać w miarę równo (może być szybko, niekoniecznie zamknięty licznik), ale najlepiej długo. O ten czas właśnie chodzi. W kilka km filtra nie wypalisz.
    Nie do końca. Ista podaje aby przejechać własnie ze stałą prędkoscią chyba ok 100 podczas wypalania. O ile czynnośc nie pomoże to własnie radzą aby przejechać z możliwie maksymalną prędkoćią. Nie pamietam dokładnie jakie słowa i o jaki dystans chodzi, ale sens ten sam :)

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Aldik do Wrocka i na zad z prędkością 120 KM :) i będzie git :) chłopaków we Wro odwiedzisz kawę wypijesz i dpf przeczyścisz :)

    Jak dla mnie to poza Adblue największy mankament diesli no i jeszcze turbiny
    Powiem, Ci że pare razy myślałem, ze mam problem z dpf ale jednak nie miałem, więc trudno narzekać na ten element, chociaż jakby tego ustrosjtwa nie było to bym nie musiał kombinowac czy to jego wina :)
    Natomiast EGR juz wymieniałem.

Podobne wątki

  1. [skrzynia] Asb, filtr, vin
    Przez Kacper740d w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-07-2016, 17:42
  2. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 31-10-2012, 05:29
  3. Filtr kabinowy
    Przez PawlusK w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-11-2011, 18:39
  4. [mechanika] Filtr ASC
    Przez koggi w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-03-2010, 12:21
  5. Filtr Kabinowy
    Przez damiluxx w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 06:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •