Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
Jak masz blisko autostrade to warto czasami chociaż pare km przejechać i zamkąć licznik :)
No właśnie to tak nie jest do końca. Robiąc krótki, jednorazowy sprint jeszcze bardziej zapchasz filtr, on nie zdąży Ci tego przepalić. Chodzi o to żeby jechać w miarę równo (może być szybko, niekoniecznie zamknięty licznik), ale najlepiej długo. O ten czas właśnie chodzi. W kilka km filtra nie wypalisz.