Kurcze dobrze wyczyszczony filtr powinien długo służyć. Pytanie jak jeździsz, bo jak ciągle w miescie to i oryginalny wykonczysz szybko. W sensie zapchasz. Jak masz blisko autostrade to warto czasami chociaż pare km przejechać i zamkąć licznik :) Ja mam 243 tys km i dpf od nowości najprawdopodobniej. Miałem przez moment obawy o jego stan, ale chyba nadal jest dobry. Chociaż czasami myśle, czy go własnie profilaktycznie nie wyczyścić, chociaż boje sie zeby nie było, zerusze g..o i zacznie śmierdzieć. A ja mam talent do tego :)