Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Komunikaty błędów EGS

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów

    Skrzynia biegów

    e36 i e38 mają takie same skrzynie zwykłe automaty - racja a e46 i e38 ze step tronikiem są wspólne

    ----------------

    Ale ten serwis w Nadarzynie to ten automat.pl - mam zamiar jeszcze gdzieś podjechać aby mieć diagnozę z dwóch miejsc - w sumie znalazłem na którymś forum jeszcze serwis w Raszynie i pewnie tam podjadę.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Jesli tam jest 5hp18 to remont kapitalny max 3000 zl i bedzie wiecznie jeżdzić ,więc używana to kompletne nieporozumienie bo możesz kupic taką samą jak masz ,albo jeszcze gorszą. Ten serwis co piszesz w Nadarzynie to raczej omijaj ,poczytaj o nim na automat .pl i sie wszystkiego dowiesz,pozdrawiam
    Hm, ci od automat.pl - to chyba właśnie ci z Nadarzyna ----> [KLIK].
    Ja z kolei słyszałem sporo złego o serwisie na Spokojnej, też jednym z droższych i bardziej "uznanych" (lub może tylko rozreklamowanych).

    Z warsztatami od auto-transmisji to ogólnie jest straszny ból... Nie zapominajmy, że to jeden z najbardziej skomplikowanych, precyzyjnych i wciąż słabo w Polsce znanych podzespołów w samochodzie.

    Natomiast spośród tych, z którymi miałem styczność, mogę polecić jeden - znajdują się w Ursusie i postawili na nogi zarżniętą skrzynię w Taurusie SHO mojego ojca. Wcześniej ze dwa lata (!) się bujał z różnymi amatorami i naciągaczami, a ile pieniędzy na to wydał to nie zliczę... :? Jak ktoś ciekaw szczegółów, to na priv.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów

    Skrzynia biegów

    Dzwoniłem do Ursusa. Realnie koszt remontu to ok do 5000 - ale dają pół roczną pisemną gwarancję bez limitu kilometrów - konkretna oferta - w tym regeneracja konwertera co istotne. Przekładka skrzyni gdybym przywiózł drugą - 700 pln.
    Skłaniam się do używanej a tą na części raczej zostawię.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •