Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kupno E38 740i z LPG Prins VSI (chyba)

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Spoko-spoko, na razie nic nie wiadomo... ;) Poczekamy, zobaczymy.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Może wiele o instalacji w BMW nie mogę powiedzieć, ale ogólnie o sekwencyjnej powiem :D

    I powiem to co koledzy wyżej, nie ważne czy masz Prinsa czy STAGA czy BRC czy LandiRenzo czy jeszcze co innego, ważne żeby była załozona zgodnie ze sztuką, jeśli tak jest to będzie Ci śmigała bez problemów. Ja mam już ponad 4 lata w pasacie sekwencje i oprócz wymian filtrów nic w niej nie robiłem. Tankuje i jadę.

    Pozdrawiam
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    ja w swojej e38 3.0 V8 rok 1994 mam tą instalacje i jestem z niej bardzo zadowolony,jest bez obsługowa,tankujesz i jeździsz jedynie co jakieś 10/12tys trzeba zmienić filterki i przemyć reduktor.przy oględzinach zwróć uwagę jak sie przełącza na LPG powinieneś usłyszeć tylko taki pstryk,zero falujących obrotów,jeżeli będą jakieś objawy tupu silnik zgasł czy obroty mu spadły przy przełączeniu na LPG a po chwili wróciły do normy może być to przyczyną zapchanych filterków koszt z wymianą to około 80zł i co jeszcze,jeżeli po przegazowaniu komputer będzie przełączał z LPG na PB najprawdopodobniej będzie membrana do wymiany koszt z wymianą około 120zł. ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •