Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Tarcze do f01 740d lift

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    Niezadowolonych rotinger ma więcej tylko płaci hajs żeby o tym nie pisać
    Moim zdaniem to jest akurat na duży plus, że Rottinger oddaje kasę w razie reklamacji bo inni wielcy producenci w takim przypadku zazwyczaj mają cię w dupie i mówią, że tarcze pogięły się z twojej winy bo na pewno żeś wjechał w kałużę na rozgrzanych tarczach. Ja jeżdżę na Rottingerach już 6 lat i nigdy nie miałem problemu. Ale każdemu producentowi zdarzają się wpadki. Myślę, że chodzi o końcową kontrolę jakości w tych firmach i dlatego jeden jest zadowolony, a inny nie. Taka moja teoria.

    @Szogun7 daruj sobie takie teksty, że kogoś nie stać na 7 i próbuje oszczędzać na tarczach bo akurat na tym forum ciężko raczej znalezć osoby które by na swoich autach oszczędzały. Wprost przeciwnie.

  2. #32
    Początkujący Użytkownik Awatar Ruskitokot
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    63
    BMW
    E38 728i, F01 730
    Skąd
    Bruksela/Białystok
    Powoli przymierzam się do zmiany tarcz w F01 730d 211KM (245KM ale inny soft, wersja na Belgię). Ktoś montował tarcze od producenta Black Diamond? Interesuje mnie komplet takowych na przód-tył + klocki; https://topbrakes.pl/tarcze-black-di...com-54859.html

    Chętnie poznam opinie - na stronie nie ma ich za wiele, ale jeśli już są, to pozytywne.

  3. #33
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    A powiem, że w 730ld od mojego Endrju, są obecnie testowane z przodu tarcze i klocki MIKODA. Tarcze MIKODA GT, nacinane, nawiercane. Jak na razie jest zimno, nie było ostrych hamowań, nic nie bije, hamuje dobrze. Zdam relację jak będą sie zachowywały dalej.

  4. #34
    Początkujący Użytkownik Awatar AdikE65
    Dołączył
    May 2015
    Posty
    30
    BMW
    F01 730d xDrive
    Skąd
    Wysypisko RFN
    Panowie a bylo cos ze ATE OEM i ATE AFTERMARKET to dwie pary kaloszy.
    Pytanie czy oplaca sie kupic ATE z Serwisu za milion?
    Jezdze mocniej, ciezkimi jednak autami i z ATE Aftermarketowych w E38 i A6 bylem srednio zadowolony. Bicie ( pomimo suchej nawierzchni ) a po dobrym hamowaniu na autostradzie z 200+ gorsze hamulce.

  5. #35
    Szogun7
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Moim zdaniem to jest akurat na duży plus, że Rottinger oddaje kasę w razie reklamacji bo inni wielcy producenci w takim przypadku zazwyczaj mają cię w dupie i mówią, że tarcze pogięły się z twojej winy bo na pewno żeś wjechał w kałużę na rozgrzanych tarczach. Ja jeżdżę na Rottingerach już 6 lat i nigdy nie miałem problemu. Ale każdemu producentowi zdarzają się wpadki. Myślę, że chodzi o końcową kontrolę jakości w tych firmach i dlatego jeden jest zadowolony, a inny nie. Taka moja teoria.

    @Szogun7 daruj sobie takie teksty, że kogoś nie stać na 7 i próbuje oszczędzać na tarczach bo akurat na tym forum ciężko raczej znalezć osoby które by na swoich autach oszczędzały. Wprost przeciwnie.
    Cena mówi sama za siebie (xxxxxxxxxxx). Ja nie szlyszalem żeby w jakieś fabryce aut wkładali tarcze" rottinger". Żale wylewaj do firmy, nie do mnie.

    Osobiście polecam textar pro+ zrobiłem już 1800km i nic się nie dzieje. Bardzo ładnie hamują z 180kmh oraz na błocie pośniegowym. Polecam, szczególnie do tak dużego, mocnego auta jakim jest f01.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-01-2021 o 13:28

  6. #36
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Szogun już wyłapał ostrzeżenie. Na razie tylko ostrzeżenie, bez bana, ale się nie zarzekam. Ktoś jeszcze chętny?


Podobne wątki

  1. [zawieszenie] e65 Zwrotnice tył przed lift /po lift
    Przez oizo_pl w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-03-2019, 07:26
  2. [hamulce] BMW E65 740D Tarcze Hamulcowe i Amortyzatory Zakup
    Przez NetMen-X w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-04-2018, 18:52
  3. E38 740d lift Słupsk - ktoś coś?
    Przez Pawliko w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 11-05-2015, 17:16
  4. [elektryka] E38 4.4 1998 przed lift. Ori Lampy Xenon z po lift, czy podejdą?
    Przez mcdziubek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 00:48
  5. Porównanie silnik przed lift i po lift pomocy
    Przez konrado001 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 29-10-2010, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •