Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Błąd biegu wstecznego.

  1. #11
    Szogun7
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Nie ma to jak wymienić olej w skrzyni biegów, narzekać, że nic to nie dało, a nawet nie przeanalizować błędów w sterownikach, a skoro wywaliło komunikat na desce to na 99% będą też błędy w sterownikach
    Ja mieszkam na takim zadupiu, że tutaj nikt nie umie nawet fotela przypisać wentylowanego przypisać, musiałem specjalnie jechać do Bydgoszczy żeby mi przypisali. A co dopiero diagnozować skrzynie. Myślałem żeby auto postawić do Adama Kunc z Warszawy co o nim myślicie?

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    To może zamów sobie kabel k-dcan z przełącznikiem lub enet. Inpę i istę można zainstalować nawet zdalnie. Zrobiłbyś diagnozę i wtedy można coś dalej interpretować

    Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #13
    Szogun7
    Gość
    A znasz kogoś kto się tym zajmuje? Mógłbym zamówić. Miałem jechać do ASO ,ale denerwują mnie bo chcą nowa skrzynie zamawiać a dla takiego laika co pracuje w banku, to najlepiej na koszta naciągnąć.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Szogun7 Zobacz posta
    A znasz kogoś kto się tym zajmuje? Mógłbym zamówić. Miałem jechać do ASO ,ale denerwują mnie bo chcą nowa skrzynie zamawiać a dla takiego laika co pracuje w banku, to najlepiej na koszta naciągnąć.
    Do programów mogę podesłać Ci link, a następnie zainstalować zdalnie przez team viewer.

    Co do kabla, to z ENET nie ma wielkiej filozofii, ale K-DCAN da Ci ewentualną możliwość diagnostyki innych modeli(np. E60, E65 itp)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #15
    Szogun7
    Gość
    Podeślij na pw wszystko ,zamówię i będziemy działać. Bo naprawdę nie ma na kogo liczyć na Kujawach.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    337
    BMW
    Bylo: F01 730D, Jest: Tesla S
    Skąd
    Bydgoszcz
    Jezeli chodzi o skrzynie to dobre opinie ma gosciu w Tucholi

    https://www.google.pl/maps/place/www...5!4d17.8634397

  7. #17
    Szogun7
    Gość
    OK. Naprawione. Kolega wyczyścił przepływomierz wd40 i jak ręką odjął. Nie przeciąga biegów.

  8. #18
    Szogun7
    Gość
    Witam. Długo się nie nacieszylem sprawna 7. Problem wrócił jak bumerang. Objawy są wcześniejsze z tym że już mało kiedy szarpnie. Ale... Np, po wyjściu z zakrętu i jak dam jej palink w pedał lubi coś zgrzytnac w okolicach tunelu/konwertera (coś jak zamarznięty lód w nadkolu). Co to może być? A może trzeba zaktualizować oprogramowanie w skrzyni? Dzwoniłem do ASO w Bydgoszczy, chcą to zrobić koszt 950zl netto.
    L
    Mógłby się ktoś podzielić opinią na moim miejscu, co zrobić? A może jeździć i nie przejmować się?

  9. #19
    Szogun7
    Gość
    Nikt nie wie? Pomocy panowie.

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Przydałaby się lista błędów, żeby móc cokolwiek analizować
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-11-2012, 14:27
  2. kosz biegu wstecznego
    Przez tobiasz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 07:24
  3. brak biegu wstecznego w automacie
    Przez Darek87 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 08:50
  4. nie palą się światła wstecznego???
    Przez smigiel86 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2010, 03:35
  5. Brak wstecznego
    Przez JarekR w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 28-12-2009, 16:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •