Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: E38 jako daily?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Zawsze powtarzam, że każda V-ka w tym lub podobnym wieku to skarbonka. Jedyne rozwiązanie to jej wyjęcie i zrobienie od podstaw, bez oszczędzania, a to nawet we własnym zakresie (a nie w warsztacie) to jakieś +/- 10k PLN - części + np. zrobienie głowic. Moja rada to albo się przyzwyczaj albo sprzedaj i kup R6.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Zawsze powtarzam, że każda V-ka w tym lub podobnym wieku to skarbonka. Jedyne rozwiązanie to jej wyjęcie i zrobienie od podstaw, bez oszczędzania, a to nawet we własnym zakresie (a nie w warsztacie) to jakieś +/- 10k PLN - części + np. zrobienie głowic. Moja rada to albo się przyzwyczaj albo sprzedaj i kup R6.
    kazda v-ka z tego roku Z LPG to skarbonka!!! jak czysta pb to jezdzi bezawaryjnie do tej pory.


    aaa i jeszcze jedno, bo te zjawisko najbardziej widac z polsce. Jak chcesz jezdzic głownie po miescie to kupujesz auto miejskie, małe, tanie z prostym silnikiem. A u nas kupuja audi a6 3.0tdi i tłuka od tesco do żabki, od żabki do szkoły, od szkoły do domu itd. A pozniej ze mi DPF zatkało, ze mi skrzynia padła i ze pali 11 na 100
    Ostatnio edytowane przez krzywy191 ; 14-10-2020 o 13:41

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191 Zobacz posta
    kazda v-ka z tego roku Z LPG to skarbonka!!! jak czysta pb to jezdzi bezawaryjnie do tej pory.


    aaa i jeszcze jedno, bo te zjawisko najbardziej widac z polsce. Jak chcesz jezdzic głownie po miescie to kupujesz auto miejskie, małe, tanie z prostym silnikiem. A u nas kupuja audi a6 3.0tdi i tłuka od tesco do żabki, od żabki do szkoły, od szkoły do domu itd. A pozniej ze mi DPF zatkało, ze mi skrzynia padła i ze pali 11 na 100
    Krzywy zgadzam się z tobą. Od kiedy mam Abartha też stwierdziłem, że luksusowa limuzyna czy też wielki SUV w dużym mieście jest bez sensu. Jak jeżdżę E38 po Warszawie w korkach to czuję się jak słoń w składzie porcelany. A Abarth jest mały, szybki, zwinny, mało pali i wszędzie nim zaparkuję. I mimo, że jeżdżę na przeglądy do ASO to portfela nie drenuje ;) Ogólnie to coraz częściej myślę czy by nie kupić sobie do miasta BMW I3. Autko moim zdaniem rewelka.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Nie nowy ale świeży nabytek daily car :)
    Przez Dzuda w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 27-03-2018, 10:25
  2. E38 jako wielkomiejski daily driver - czy ktoś tak śmiga na co dzień np. po stolicy?
    Przez ksivvko w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 20-02-2018, 15:32
  3. [E38] Nowy daily car E38 728
    Przez KarolTSK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-10-2016, 08:11
  4. [navi] Jako radio
    Przez lionix w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-07-2011, 18:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •