Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
Pewnie oczekujecie, że podam jakiś przykład auta tej samej klasy co BMW 7 typu S klasa czy A8. Ale mnie chodzi o coś innego. Może mam trochę inne podejście do motoryzacji od was bo dla mnie świat nie kończy się na BMW i uważam, że mimo że są to świetne auta to jednak istnieją samochody równie ciekawe i pięknie zaprojektowane które mogą się prowadzić inaczej czy nie zapewniać aż takiego komfortu, a mimo to dają równie dużo przyjemności z posiadania. I nie muszą to być wcale auta klasy siódemki. Ogólnie unikam porównywania aut różnych klas między sobą. No bo jak mam porównać Abartha którym jeżdżę na co dzień do BMW 7. Wiadomo, że jest mniej komfortowy ale mimo to daje mi nie mniej przyjemności niż jazda BMW tylko w inny sposób. Ogólnie mam słabość do małych mocnych aut. A zamiast płacić grubo ponad 100k za używane F01/02 wolałbym kupić np. nową Alfa Romeo Giulię 280KM Q4 która mega mi się podoba, fantastycznie jezdzi no i odbieram je nowiutkie i pachnące z salonu. Może to nie klasa 7 ale frajda z jazdy nie mniejsza, a do tego koszty utrzymania też inne. Ale to tylko moje zdanie bo wszystko zależy kto czego oczekuje od samochodu. Nikogo nie zamierzam tutaj przekonywać i szanuję wasz wybór także luzik ;)
W zasdzie wiem o czym mowisz. Przez ostatnie 3lata jezdzilem mazda 6 przed ostatniej generacji. Bardzo ładne auto ktore w ostatniej generacji nie wiele się zmieniło od tej co mialem bo po prostu ciężko coś juz tam poprawić. Nawet powiem Ci szczerze ze jak jezdzilem i oglądałem te zdezelowane f01 to mailem juz ochote kupić taka 6 z 2020r i dalej jezdzic bezawaryjnie. Niemniej jednak chciałem chociaz "na chwilę" mieć f01. Jeśli będzie awaryjna to nawe następne auto wiem juz jakie będę miec. A jeśli znowu się przekonam do 7 to następna bedzie g11