Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dzień dobry

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Pjoter01
    Dołączył
    Sep 2020
    Posty
    4
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Osowiec

    Dzień dobry

    Cześć, jestem w posiadaniu e38 730d manual z 2000r. Auto od samego zakupu na początku 2019r jest robione jak to każdy "tjuner" mówi: "pod projekt" Z tym że wiele projektów kończy się na wymianie felg i sprężyn, a ja felgi potraktuję jako wisienkę na torcie.
    Baza e38 nie miała zbyt wiele bajerów (oprócz tego że poprzedni właściciel zmienił skrzynię auto na manual co w sumie jest mi na rękę- na chwilę obecną 240hp) miała kurtynki na szyby, szyberdach i w sumie tyle xD Z pierwszych rzeczy zrobionych od razu po zakupie był serwis wału napędowego, oleje, termostaty, paski itp. Po pół roku wymiany doczekał się cały układ paliwowy, od pompy podprogowej, wysokiego ciśnienia po wszystkie 6 wtrysków (wszystko na OEM) i to pozwoliło zrobić pierwszą mapę na 240koni bezdymnie. Na początku tego roku wleciał gruntowny serwis gdzie wymienione zostało całe sprzęgło, wleciał gwint ISC i kompletny serwis zawieszenia, serwis całego układu hamulcowego (nowe przewody, czyszczenie itp), naprawa webasto, czujniki na wale, czujniki ciśnienia doładowania i wiele wiele innych "pierdół" (mechanik zapełnił podpunktami calutką kartkę A4 ) ogólnie inwestycja droższa niż zakup bazowego samochodu z tym że teraz ze spokojem mogę powiedzieć że technicznie jest na tip top
    Co do dalszych planów to została już głównie wizualka, mam nadzieję że do końca 2020r trafi do lakiernika (kolor ori oxfordgruen metallic 2), nowe fotele i kanapy wraz z drewnianymi dekorami już czekają zakupione, ogarnięcie podsufitki i obicia samochodu (tu myślę żeby zaszaleć z kolorami) i oczywiście felgi
    Także witam wszystkich serdeczne tym "krótkim" przedstawieniem się i pozdrawiam całą grupę!

    Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Pjoter01 ; 07-09-2020 o 13:19

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ARIE(L)
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    397
    BMW
    BMW E66 - 750 LI, FORD TRANSIT 2.0 ECOBOOST
    Skąd
    DROBIN
    Witam serdecznie i życzę wytrwałości a na końcu pełnego zadowolenia z auta.

    Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Pjoter01
    Dołączył
    Sep 2020
    Posty
    4
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Osowiec
    Cytat Zamieszczone przez ARIE(L) Zobacz posta
    Witam serdecznie i życzę wytrwałości a na końcu pełnego zadowolenia z auta.

    Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka
    Dziękuję serdecznie! Na pewno będę się doradzał i udzielał na grupie bo pracy przy buńce jeszcze sporo, a wszystkiego uczę się właśnie na tym samochodzie

    Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [E32] Dobry dzień ;)
    Przez Agniess_Trends w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2017, 15:15
  2. [E38] Dzień dobry
    Przez defo w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 12:34
  3. [E38] Dobry wieczór, dzień dobry
    Przez Rados w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 19:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •