Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Projekt BMW E65 CIC Mod

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...

    Post Projekt BMW E65 CIC Mod

    Witam wszystkich posiadaczy BMW E65. Tytuł mówi sam za siebie. Powstaje projekt zamontowania i uruchomienia nawigacji CIC w naszych autach. Obecnie jest on w fazie Alpha. Autem bazowym jest poliftowe 745d (moje prywatne żeby nie było, że testy są na kimś). Jednostka jest obecnie wstępnie zamontowana i uruchomiona w samochodzie. Działa już sporo funkcji. Został zmodyfikowany system audio i telefonu. Brzmienie "nowego" audio obłędne. Telefon śmiga jak szalony :). Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do dyskusji. Swoje własne pomysły i rozwiązania funkcjonalności mile widziane. Cały czas trwają prace nad projektem, więc na pewno co jakiś czas będą aktualizacje tego co zostało już zrobione i uruchomione. Projekt współtworzę z użytkownikiem seban123. Niecierpliwych od razu uprzedzam, iż z racji swojej codziennej pracy jaką każdy z nas prowadzi (ja oraz Sebastian) projekt powstaje w wolnych chwilach, które nie zawsze poprostu są. Przed nami wiele pracy. Finalnie chcemy, aby każdy z was miał możliwość rozbudowy swojej E65 pod nowszy system multimedialny jakim jest właśnie CIC. Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam do dyskusji. PS. Wkrótce powstanie fanpage na FB w którym będą na bieżąco zamieszczane informacje z postępu prac. Podam też link do tego fanpage. Nie mogę zamieścić fotki tutaj, więc podaję linka.

    https://ibb.co/5vnd6H5

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    40
    BMW
    E65 730d grudzień 2003
    Skąd
    Piła
    Super, jak powstanie jakiś page to się zapisuję jako zainteresowany!

    Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Kiedyś też cica do e65 testowo wstawiłem, z pokrętłem się dogadywało, z pdc też. Ale problem był z logic7. Wstawienie wzmaka z e60 załatwiłoby sprawe i przeróbka okablowania.
    Problemem było umiejscowienie jednostki głównej cic. Najlepiej do bagażnika wstawic. Ale problemem jest kupno długiego przewodu do ekranu cic.

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez LogiHuś Zobacz posta
    Kiedyś też cica do e65 testowo wstawiłem, z pokrętłem się dogadywało, z pdc też. Ale problem był z logic7. Wstawienie wzmaka z e60 załatwiłoby sprawe i przeróbka okablowania.
    Problemem było umiejscowienie jednostki głównej cic. Najlepiej do bagażnika wstawic. Ale problemem jest kupno długiego przewodu do ekranu cic.
    Z pokrętłem nie jest tak różowo w polifcie. Obecnie jest zrobiony na to HW Mod. Logic7 wywalony z auta. Wstawiony z E60. Przeróbka okablowania w stopniu minimalnie niewielkim. Jednostka główna trafiła w bagażnik w miejsce starych usuniętych urządzeń. Problem z przewodem do ekranu?? Hmmm myślę że problemu nie ma. Obecnie obraz leci po przewodzie o długości 5,5 metra bez najmniejszego problemu.

  6. #6
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    I po co to wszystko, przecież CIC szału nie robi, byle jaki android powala CIC na łopatki bez większych przeróbek i zawsze można wrócić do orginału w ciągu godzinki, jeżeli ktoś będzie chciał.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    646
    BMW
    F01 750d RWD
    Skąd
    ...
    Właśnie po to, żeby auto miało fabryczne systemy z nowszych czasów bez instalacji jakichś droidów bezsensownych. Podkreślam FABRYCZNE!!! Nic w aucie nie zostało zniszczone. Przywrócenie do oryginału zajmie około 2-3 godzin. Wystarczy, że jestem skazany na droida w telefonie. Dość tego chłamu, no ale takie czasy. Generalnie jest to swego rodzaju challenge i chęć stworzenia czegoś z niczego. Tylko czekałem, aż ktoś wyskoczy z droidem ;P Mamy zwycięzce :D Temat jest o modyfikacji auta pod konkretny system. Nie będziemy tu dyskutować o droidach, tylko właśnie o CIC-u. Są modyfikacje pozwalające uruchomić NBT nawet w E46, E39 itp... To też bez sensu?? Jestem zwolennikiem systemów fabrycznych i właśnie takie chcę mieć w sowim aucie. Żadnej chińszczyzny.

  8. #8
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ok ..........

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    No android akurat szału nie robi, jest nakładką na ori mmi. A cic to cic, na linuxie. A w e65 jest windows ce. Więc masywny przeskok.

  10. #10
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Nie kumam, mam androida w X i żaden cic nie da mi internetu w aucie nawigacji google czy janosika aplikacji do testowania auta i wszystkiego co jest w necie, a po za tym jeżeli chcę mogę za przyciśnięciem jednego przycisku wrócić do fabrycznego menu. Do tego ekran ponad 10cali, a kupiony w odpowiednim miejscu posiada polską gwarancję i brak jakichkolwiek problemów z działaniem. Dlatego nie rozumiem z czym cic jest lepszy?

    link do androida w e65, nie piszę tego żeby coś udowadniać i nie ma się co spinać niepotrzebnie, też kiedyś myślałem że kupując bmw serii 7 złapałem pana boga za nogi, ale z czasem to przechodzi
    Poświęćcie trzy i pół min na filmik do końca

    https://www.youtube.com/watch?v=g6jVWuz5VIA
    Ostatnio edytowane przez lockbud ; 16-08-2020 o 17:27

Podobne wątki

  1. Projekt w Active HDL
    Przez GajowyGugala w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 10:29
  2. [E32] PROJEKT E32 750 iL
    Przez Poznaniak750 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-09-2013, 20:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •