Witam wszystkich posiadaczy BMW E65. Tytuł mówi sam za siebie. Powstaje projekt zamontowania i uruchomienia nawigacji CIC w naszych autach. Obecnie jest on w fazie Alpha. Autem bazowym jest poliftowe 745d (moje prywatne żeby nie było, że testy są na kimś). Jednostka jest obecnie wstępnie zamontowana i uruchomiona w samochodzie. Działa już sporo funkcji. Został zmodyfikowany system audio i telefonu. Brzmienie "nowego" audio obłędne. Telefon śmiga jak szalony :). Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do dyskusji. Swoje własne pomysły i rozwiązania funkcjonalności mile widziane. Cały czas trwają prace nad projektem, więc na pewno co jakiś czas będą aktualizacje tego co zostało już zrobione i uruchomione. Projekt współtworzę z użytkownikiem seban123. Niecierpliwych od razu uprzedzam, iż z racji swojej codziennej pracy jaką każdy z nas prowadzi (ja oraz Sebastian) projekt powstaje w wolnych chwilach, które nie zawsze poprostu są. Przed nami wiele pracy. Finalnie chcemy, aby każdy z was miał możliwość rozbudowy swojej E65 pod nowszy system multimedialny jakim jest właśnie CIC. Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam do dyskusji. PS. Wkrótce powstanie fanpage na FB w którym będą na bieżąco zamieszczane informacje z postępu prac. Podam też link do tego fanpage. Nie mogę zamieścić fotki tutaj, więc podaję linka.

https://ibb.co/5vnd6H5