Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Drobinki

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz

    Post

    w 740D panewki dostają w piz... od wysokiego momentu w niskich zakresach i oczywiście z LL oleju od momentu zakupu. Wał jest tańszy w n57 niż N54 który jest kuty tak samo jak korby.

    p.s. generalnie wiele silników zabija 5w30 który moim zdaniem jest tylko tłustą wodą i nadaje się ewentualnie do małych przebiegów bo ani n57 ani n54 nie ma tak ciasno spasowanych panewek oporowych jak np TSi i nalanie 5w50 aboslutnie nic mu nie zrobi (n54).
    Ostatnio edytowane przez PaweliGosia ; 15-08-2020 o 09:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •