Witam wszystkich bardzo serdecznie, nacieszyłem się moja 740stka dosłownie parę dni:(( wczoraj kapryśna zawiozła mnie do domu i już jej serce normalnie nie pracuje, mianowicie :

Silnik zaczął nierówno pracować, chodzi tylko praca strona cylindrów, pozostała niby dostaje prac na cewki(jest iskra) i paliwo tez dostaje(mokre świece po wykręceniu) . Co może być przyczyna takiego stanu rzeczy ?? dodam ze jak silnik jest uruchomiony i odłączam w trakcie pracy silnika poszczególne cewki właśnie tej niedziałającej strony silnika to nie ma jakiejkolwiek reakcji, czyli właśnie to jest dowodem tego ze ta jedna strona nie pracuje, czuć z wydechu niespalone paliwo, pozwoliłem sobie zrobić fotkę i znalazłem jeden przewód urwany który idzie pod kolektor ssący z tylu silnika. Czy pomożecie mi zidentyfikować ten przewód(ekranowany, w czarnej otulinie jakby jakiś czujnik), do czego on jest podłączony ??

Przesyłam zdjęcie tego urwanego przewodu :


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5f5f2f4ab.html


Ręce mi opadły, jutro od rana biorę się do pracy, chyba nie obejdzie się bez demontażu kolektora ssącego, bo ten urwany przewód gdzieś pod kolektor ssący wchodzi.