Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pozdrowienia z pustej Chorwacji

  1. #1
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko

    Post Pozdrowienia z pustej Chorwacji

    Pozdrowienie z Chorwacji która w dobie covid jest wyjątkowo pusta zawitałem po raz 6 w mojej ulubionej miejscowości w okolicach Makarskiej na miejscu duże zaskoczenie max 40% turystów niektóre restauracje pozamykane a w otwartych połowa klientów ,a według własciciela 4 apartamentowców w weekend jest i tak dużo więcej turystów 2-3 dniowych
    Wolne są nawet apartamenty w pierwszej lini brzegowej i mam wrażenie że sytuacja ratują głównie turyści z Polski .
    Jeżeli chodzi o przestrzeganie zasad w porównaniu z Bałtykiem nad którym byłem w weekend czerwcowy to inna bajka na plaży odsępy w sklepach maseczki obowiązkowe .
    Jeżeli ktoś ma dylemat gdzie jechać to może to być dobry wybór .
    Jeżeli chodzi o koszty ja jade z południa Polski przez Słowację,Węgry,przejścia graniczne płynne wjazd na Chorwację odnotowywany w systemie . Paliwo Węgry, ok 5.50 lepsza ropa Chorwacja 9.70 kuny lepsza ,autostrady Zagrzeb Makarska 28 euro Varażdin Zagrzeb 4.50


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    No i super.
    Wróciłem 2 dni temu z Rodos. 50% obłożenia w Hotelu. Restauracje puste. W samolocie puste miejsca. Na mieście pusto. Na plaży był rozłożony mój hotel z leżakami , w prawo i w lewo od hotelu pusto. Hotele pozamykane. Mega wypoczynek. Polecam teraz lecieć/jechać. Wszedzie taniej fajniej cieplej niż nad Polskim morzem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Się ludziska dali zastraszyć - źle to świadczy o nich, szkoda :( Ja jade za miesiąc, zrobiłem sobie specjalnie sternika motorowodnego i jak utopie swoje F01 to będę mógł sobie pływać motorówką na jej grób :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Plexi36
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Bełchatów/Łódź
    Mam wylot na Fuerteventurę w poniedziałek - teraz tyle papierów trzeba wypełniać przed wylotem, że się odechciewa latać. Ceny są świetne - za podróż zapłaciłem mniej, niż bym zapłacił poza sezonem. Muszę jednak przyznać, że trochę obawiam się sytuacji w której w hotelu znajdą kogoś chorego i będzie kwarantanna - no wybitnie byłoby mi to nie na rękę.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Plexi36 Zobacz posta
    Mam wylot na Fuerteventurę w poniedziałek - teraz tyle papierów trzeba wypełniać przed wylotem, że się odechciewa latać. Ceny są świetne - za podróż zapłaciłem mniej, niż bym zapłacił poza sezonem. Muszę jednak przyznać, że trochę obawiam się sytuacji w której w hotelu znajdą kogoś chorego i będzie kwarantanna - no wybitnie byłoby mi to nie na rękę.
    I ja właśnie też się tego obawiam. Mogę lecieć do Alicante za 300 zł w obie strony za osobę, wynajęcie apartamentu też za grosze ale boję się, że jak okaże się, że samolotem leciał ktoś u kogo wykryli Koronę to będę uziemiony, a na to nie mogę sobie pozwolić. Poza tym w Hiszpanii są w tej chwili duże obostrzenia i sytuacja ponoć znów się pogarsza więc nie ma co ryzykować. Moim zdaniem lepiej ogólnie pojechać gdzieś autem niż lecieć. I tak myślę, że spróbujemy może we wrześniu skoczyć autem do Włoch w rejon Wenecji. Zobaczymy jaka będzie sytuacja.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja jade autem i mam zarezerwowany apartament w domu przy plaży i mam nadzieję, ze kwarantannowe atrakcje mnie ominą, ale tego niestety nikt pewny być nie może. Szlak by trafił, co za patologia.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Plexi36
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Bełchatów/Łódź
    Specjalnie skontaktowałem się z biurem - w przypadku mojej wycieczki, gdy dojdzie do wykrycia zakażenia w hotelu badani są wszyscy przebywający - jeśli będą zdrowi to nie ma problemu. W innym przypadku hotel wskazuje miejsce, bądź sam organizuje miejsce do kwarantanny. Biuro w późniejszym terminie organizuje też powrót, więc po prostu wykupiłem lepszą opcję ubezpieczeniową (wiele nie zapłaciłem a same wakacje są i tak mega tanie jak na środek sezonu) i liczę, że wszystko będzie ok. Tym bardziej, że na Fuercie nie było wielu zakażeń.

  8. #8
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A byłeś kiedyś na tej Fuercie?

Podobne wątki

  1. Wyjazd do chorwacji
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 25-04-2019, 12:45
  2. Wyprawa do Chorwacji samochodem 2018
    Przez JustBringIt# w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2018, 19:59
  3. Wyjazd wakacyjny do Chorwacji
    Przez dealer25 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 12-08-2015, 14:47
  4. Kolekcjoner z Chorwacji
    Przez tuczi77 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 10:43
  5. jeszcze jedn grający talent z chorwacji POLECAM
    Przez darwaso w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 14:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •