Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Nexen N Blue HD Plus - Opinie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    No to rzeczywiście jakaś masakra.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    28
    BMW
    740i 2001r
    Skąd
    Erbach niemcy
    Kupiłem w lipcu 4 sztuki nowe nexen n blue 235 60 16 i wszystkie 4 mają bicie produkcja 2020

    Wysłane z mojego ZTE Blade 10 Vita przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Czyli wynika z tego, że problem może być znacznie bardziej powszechny. Udało ci się zoptymalizować te gumy?

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    28
    BMW
    740i 2001r
    Skąd
    Erbach niemcy
    Teoretycznie tak.Dwa niezależne warsztaty stwierdziły że wibracje, które pojawiają się pomiędzy 80 a 120 kmh nie wychodzą od kòł tzn.na starych oponach też były .Ostatni warsztat pokazał mi to bicie na nexenach jednak powiedzieli że dało się to zrobić.

    Wysłane z mojego ZTE Blade 10 Vita przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Opony kupione i założone. Niestety okazało się, że wszystkie 4 mają bicie i to spore. Po zrobieniu optymalizacji i wyważeniu na Hunterze 3 udało się jakoś wyprowadzić ale z 4 nie dało się praktycznie nic zrobić i poszła na tył od strony pasażera. Co prawda nie czuję żadnego bicia ale jednak mam niesmak co do tej firmy mimo, że ogólnie gumy sprawują się bdb. Mogłem oczywiście reklamować ale sami chyba wiecie jak wygląda procedura reklamacji opon. W ogóle stwierdzam, że jednak na 16" jezdzi się w E38 najprzyjemniej. I o dziwo wcale nie zrobił się ponton. Może dlatego, że mam Eibacha. Ale 18" na wszelki wypadek zostawiam. Może mi się kiedyś odwidzi.
    Nie czaj sie tylko reklamuj od razu - ta opona za chwile calkiem sie rozjedzie i zostaniesz bez opony i kasy
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W wulkanizacji powiedzieli, że z reklamacjami opon jest bardzo ciężko i najczęściej są odrzucane. Dużo zależy od marki. W najlepszym razie po długiej batalii są uwzględniane. Wydałem już 250 zł na montaż, a teraz znowu je zrzucać, zakładać drugi komplet, zapakować i zapłacić za przesyłkę, potem czekać na rozpatrzenie reklamacji którą uwzględnią lub nie. Nawet jeśli uwzględnią to nie ma gwarancji, że znowu nie dostanę wadliwych opon wszystkich lub np. jednej szt. I co? Znów reklamować i wydawać kasę na montaż i kurierów? Najgorsze, że jakby powiedzmy nawet oddali kasę to w tym rozmiarze nie ma za bardzo co kupić. Póki co nie czuję tego bicia więc nie chce mi się bawić w reklamowanie chociaż wiem, że powinno się to zrobić choćby dla zasady.
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 08-09-2020 o 11:25

Podobne wątki

  1. BMW Blue lamps do ringów
    Przez szpregel w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 18:55
  2. Blue-Ray
    Przez Bezi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 20:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •