Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Nexen N Blue HD Plus - Opinie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Gumy są z 2019 od dystrybutora Nexena więc żadne leżaki. Montowałem je w firmie gdzie mają dość spory obrót i powiedzieli, że w tej chwili takie problemy z oponami są u nich na porządku dziennym i to nie zależnie od marki. A najgorszymi oponami pod tym względem są Michelin Cross Climate. Praktycznie każda opona idzie do optymalizacji. Niestety z jakością opon dzieje się to samo co z jakością części i samych aut. Kiedyś kupiłeś nowe Micheliny i jezdziłeś na nich 10 lat i były dobre, a teraz producenci już przebąkują, że jak guma ma 5 lat to w zasadzie jest do wymiany nawet jak bieżnika jeszcze dużo.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    No to rzeczywiście jakaś masakra.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    28
    BMW
    740i 2001r
    Skąd
    Erbach niemcy
    Kupiłem w lipcu 4 sztuki nowe nexen n blue 235 60 16 i wszystkie 4 mają bicie produkcja 2020

    Wysłane z mojego ZTE Blade 10 Vita przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Czyli wynika z tego, że problem może być znacznie bardziej powszechny. Udało ci się zoptymalizować te gumy?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    28
    BMW
    740i 2001r
    Skąd
    Erbach niemcy
    Teoretycznie tak.Dwa niezależne warsztaty stwierdziły że wibracje, które pojawiają się pomiędzy 80 a 120 kmh nie wychodzą od kòł tzn.na starych oponach też były .Ostatni warsztat pokazał mi to bicie na nexenach jednak powiedzieli że dało się to zrobić.

    Wysłane z mojego ZTE Blade 10 Vita przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    W wulkanizacji powiedzieli, że z reklamacjami opon jest bardzo ciężko i najczęściej są odrzucane. Dużo zależy od marki. W najlepszym razie po długiej batalii są uwzględniane. Wydałem już 250 zł na montaż, a teraz znowu je zrzucać, zakładać drugi komplet, zapakować i zapłacić za przesyłkę, potem czekać na rozpatrzenie reklamacji którą uwzględnią lub nie. Nawet jeśli uwzględnią to nie ma gwarancji, że znowu nie dostanę wadliwych opon wszystkich lub np. jednej szt. I co? Znów reklamować i wydawać kasę na montaż i kurierów? Najgorsze, że jakby powiedzmy nawet oddali kasę to w tym rozmiarze nie ma za bardzo co kupić. Póki co nie czuję tego bicia więc nie chce mi się bawić w reklamowanie chociaż wiem, że powinno się to zrobić choćby dla zasady.
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 08-09-2020 o 10:25

Podobne wątki

  1. BMW Blue lamps do ringów
    Przez szpregel w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 17:55
  2. Blue-Ray
    Przez Bezi w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 19:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •