Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Gdzie kredyt na autko i gdzie OC?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz

    Gdzie kredyt na autko i gdzie OC?

    Witkacy!
    Niestety mam fajne autko do kupienia prędzej niżeli myślałem. Nie dostałem jeszcze gotówki więc muszę poraczyć się kredytem. Więc może wiecie gdzie dostanę kredyt 20-26k na dobrych warunkach?

    Gdzie macie OC? Ile płacicie OC? Bo nawet nie wiem ile się spodziewać opłaty OC za 4,4 rok 1998 grudzień.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    oc zapewne za cały rok wyjdzie około 500 zł przy zniżce 65% za bezszkodowośc.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    kredyt na samochod raczej odradzam. autko ci sie znudzi i nie bedziesz mogl go sprzedac dopoki nie splacisz kredytu (chyba ze masz dar przekonywania i w dowodzie nie bedziesz mial wbitego banku. lecimy dalej samochod wyjdzie cie o wiele drozej (wiadomo jak jest z kredytami) jezeli nie masz kasy to wez kredyt konsumpcyjny i wtedy masz czyste samochod i mozesz z nim zrobic co ci sie podoba. jezeli sie myle to mnie poprawcie bo cos mi sie wydaje ze jak kupuje sie samochod na kredyt to trzeba placic caly pakiet ubezpieczenia. moj kolega kupil omege c na raty i teraz tego zaluje bo na samochod nie moze patrzec a jeszcze dwa lata musi nim ganiac.
    P.P.K.K

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Tzn tak .. ja biorę kredyt jako opcje ze mi sie noga podwinie i nie dostane kasy tak szybko jak bym chciał. Planuje splacic autko w przeciagu roku. ale chce miec pewnosc najnizszej raty. Konsumpcyjny kredyt ok, ale oprocentowanie zabija!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Niezupełnie - kredyt konsumpcyjny (o ironio!) jest zazwyczaj (jak nie zawsze) tańszy niż ten samochodowy i nie związuje Tobie rąk przy późniejszej sprzedaży oraz nie warunkuje że auto musi mieć mniej niż 10.lat-(czas spłaty)

    Ciężko znaleźć cokolwiek taniego - nie żebym reklamował ale swego czasu szukając kredytu wpadłem na Millenium Bank (kredyt konsumpcyjny). Ostatecznie więcej nie jestem wstanie powiedzieć bo na szczęście poszło wszystko po mojej myśli i nie byłem zmuszony do kredytowania, ufff :]
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Kredyt samochodowy jest niekorzystny, bo niedość że blokuje auto przy późniejszej chęci zbycia, to dodatkowo musisz spisać umowę kupna chwilę wczesniej i ze sprzedającym pójść po ten kredyt.
    Ty nie oglądasz pieniędzy, są przelewane bezpośrednio na konto sprzedającego, dodatkowo rzeczoznawca udzielającego kredyt, sprawdza auto pod względem wartości, czy cena na umowie nie odbiega zbytnio od średniej z ich kalkulatora.
    Tak więc masz blokadę na auto, nie możesz wziąć trochę więcej na pokrycie jakichś naprawek i kosztów przerejestrowania i ubezpieczenia, dodatkowo kredyty samochodowe są bardzo niekorzystnie oprocentowane.

    Więc najlepiej wziąć sobie niezależnie kredyt gotówkowy. Aby wybrać najlepiej, to radze Ci pochodzić po kilku/kilkunastu bankach. No i nie natnij się na bank, gdzie masz rzeczywista stopę roczną ponad 20%, nawet ponad 25%.
    Swoją drogą, nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze w ubiegłym roku korzystne oferty miał PKO BP, w dodatku możesz u nich spłacić wczesniej kredyt płacąc sam kapitał, bez dodatkowych kosztów manipulacyjnych.

    a co do ubezpieczenia, to tu masz moje sprawdzenia sprzed pół roku:
    http://forum.7er.pl/oc-samochodu-a-r...=ubezpieczenie
    "testy" zrobiłem to na mojej osobie - miłej lektury (w AXA mogę Ci udostepnić moje dane dla uzyskania dodatkowych zniżek na ubezpieczenie)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    mam kumpele ale w wawie co ogarnęła by ci obie opcje po w najlepszej opcji dla ciebie

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Co do ubezpeczenia topolecam z czystym sumieniem Angusa ...naprawde kolega pomaga....napisz PW do niego
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hmm oc

    co do OC...proponuje zapytac kolegę NoVy, ( dla friendów Mały z Wrocławia ) , bo wiem ze potrafił wyczarować OC na BMW 728 dla osoby nie posidającej wogole prawa jazdy i mającej 0% zniżek w znanej w Polsce firmie za niecałe 780 pln

    wiem widziałem..a co najwazniejsze legalnie:))

    EASY

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    kredyt na samochod raczej odradzam. autko ci sie znudzi i nie bedziesz mogl go sprzedac dopoki nie splacisz kredytu (chyba ze masz dar przekonywania i w dowodzie nie bedziesz mial wbitego banku. lecimy dalej samochod wyjdzie cie o wiele drozej (wiadomo jak jest z kredytami) jezeli nie masz kasy to wez kredyt konsumpcyjny i wtedy masz czyste samochod i mozesz z nim zrobic co ci sie podoba. jezeli sie myle to mnie poprawcie bo cos mi sie wydaje ze jak kupuje sie samochod na kredyt to trzeba placic caly pakiet ubezpieczenia. moj kolega kupil omege c na raty i teraz tego zaluje bo na samochod nie moze patrzec a jeszcze dwa lata musi nim ganiac.
    A co on ma do omegi?? Jak by mnie nie było stać na BMW tylko to bym kupił! Duży, wygodny, spore silniki, napęd na tył a koszt...??? w stosunku do BMW śmieszny i auta i utrzymania :)


    -----------------------

    A do tematu. jak będziesz miał problem z dostaniem kasy polecam bank HSBC dobry konsultant robi rzeczy niemożliwe :D

    Ubezpieczenia... CU Direct OC i Assistance wyszły chyba 480zł a komplet AC, OC, Assistance, NNW 1500 z groszami
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •