Witam ogladalem dzis E38 z konca 1998 r. auto wizualnie bez zastrzezen. W srodku ok ale nie wiem co do czego ... (silnik 4,4 Vanos)

Po 1 brakuje mi jakiegos guziczka na malym "drewienku" po prawej stronie kierownicy nie wiem do czego on jest.

Po 2 ma pod klimatronikiem oprocz podgrzewania siedzien jakies PDC i cos jeszcze nie wiem do czego sa?

Po 3 lekki stukot pod maska ale dopiero jak silnik sie rozgrzal tzn pochodzil troche ogolnie chodzi bardzo cicho i jest chyba ok. Co to moze stukac bardziej slychac od lewej przedniej strony. Silnik 4,4 Vanos

Po 4. Brak zmineiarki. Idzie podlaczyc kazda z BMW?

Po 5. Wiem ze w autku jakas puszka przy baku jest zapchana i bak sie zapowietrza. Czy wymiana tego i ta czesc jest droga? Ile to kosztuje?

Po 6. Silnik z pod dekli lekko sie poci bo byly na szybko wymieniane uszczelki ale nie na ori tylko jakies podrobki nie do konca pasujace. Ile one kosztuja i ile kosztuje wymiana ich?



Ogolnie autko mi sie bardzo podoba i jestem bardzo zdecydowany na kupno tego modelu. Jest w okolicach lodzi wiec jesli ktos by dysponowal czasem za 3 tyg ( bo dopiero wtedy bedzie mozliwe obejrzenie go i koncowa decyzja) to bardzo prosze i bede wdzieczny. Nie znam sie az tak i nie jestem wstanie go ocenic.