Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Bylem widzialem - moze kupie ale mam kilka pytan!

  1. #51
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    Cytat Zamieszczone przez Beni0
    Ja chyba zaczne zbierac faktury jak kupie E38 bo do tej pory to olewalem ale ludzie patrza na wszsytko co robiles!
    a nie bedą "lewe" ? :what: :what:
    Kiiedyś facetowi powiedziałem ze jak chce to moge mu załatwic każde faktury to sie obużył, że jak ja sie nie boje wogóle tak mówić, ale co ja mam powiedzieć pajacowi co przy 13 letnim aucie za 3 tys chce mieć pełną dokumentacje ehhh

  2. #52
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Tak mi przyszło do głowy pewne auto które właśnie próbuje poskładać, w styczniu była robiona cała głowica, zawory wszystkie wymienione, wałki, kpl. rozrząd itd itp, koszta miał znajomy, teraz odkupiłem od niego to auto, no i powiem krótko ze silnik był rozebrany ponownie, ehh więc nawet jak ktoś dbał i robił wszystko to i tak nie oznacza to ze będzie spokój...
    kurcze no to mnie pognebiles ciezko mi uwierzyc ze silnik kleknal zaraz po remoncie, mozesz jakos dokladniej opisac mechanika itd? nie kryje ze strasznie zainteresowal mnie temat.
    a mod/admin moglby moze wydzielic temat zeby nie robic smietnika z tematu ;)

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    127
    BMW
    ex: E32 750, E38 730i, E38 735i, E38 725d, E38 730d, E36 325i, E34 540i, E39 540i,740d F01; 730d E65
    Skąd
    Łódź
    BeniO serwis zawsze jest podłączony do bazy centralnej. Nie byli by w stanie normalnie funkcjonować. Spokojnie mogę sprawdzić baze niemiecką ale np z holenderską już nie bardzo (pisałem o tym wcześniej). Prawdą jest natomiast to, że mają wymóg ze strony BMW Polska żeby przy ustalaniu takich informacji był właściciel pojazdu z dowodem rejestracyjnym. Wtedy nie odmówią.

  4. #54
    Cytat Zamieszczone przez julsan
    ...Prawdą jest natomiast to, że mają wymóg ze strony BMW Polska żeby przy ustalaniu takich informacji był właściciel pojazdu z dowodem rejestracyjnym. Wtedy nie odmówią.
    I tu się mylisz..

    Dane o wyposażeniu i o przeglądach są udostępniane każdemu, ale o ile wyposażenie jest zupełnie łatwo odczytać i przekazać klientowi, tak z przeglądami i naprawami gwarancyjnymi i/lub akcjami technicznymi nie jest tak prosto. Trzeba po kolei otwierać każde zlecenie serwisowe, a doradcy w ASO po prostu nie mają na to czasu.

    BMW Polska nie narzuciła czegoś takiego. Z resztą jak ma egzekwować, kiedy każdy serwis jest zalogowany bezpośrednio w centrali w Monachium a nie w BMW Polska? Przecież to Monachium ma serwery i bazę danych naszych wózków...

    Pozdrawiam
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #55
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez Beni0
    No ja tez prywatnie uzytkuję swoje autko. Ale jak bedziesz potrzebowal to wiesz do kogo uderzac

    Kolego zobacz tą : http://moto.allegro.pl/item634999416...40_pilnie.html
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •