Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: E32 735i manual Kaschmirbeige

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok

    Post

    Gadanie że ktoś kupił za 1000Euro, jest bezsensowne. Popatrzcie sobie na ceny E32 w DE. To nierealne kupić cokolwiek w tej cenie, a co dopiero coś ładnego. Tak czy inaczej, trzeba obiektywnie stwierdzić, że to auto brzydkie nie jest, a wręcz jest całkiem ładne. Każde e32 będzie miało jakieś niedoskonałości, bardziej się liczy całokształt. Moje też ma niedoskonałości, a cenie 50k. Dużo, ale uważam, że jest tyle warte obecnie, po wszystkich pracach włożonych. I nie ma co torpedować człowieka że się interesuje zakupem tego auta, przez to że na zdjęciach widać kilka obtarć.

  2. #32
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Kupowanie za 30k auta, które od razu kwalifikuje się do lakierowania większości elementów jest moim zdaniem kompletnie bez sensu. Jeśli ktoś chce mieć w tej cenie ekstra lakier to kupuje się "proste" auto za 15-20k i robi lakier za 10k, a nie kupuje auto za 28k i robi poprawki za 2k. Tym bardziej, że na tym kolorze wszystko będzie widać.


    Tego 1k Euro nie bierz tak dosłownie.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    759
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Panowie, bo rozmowa idzie trochę w złym kierunku. Oczywiście każde opisywane wyżej argumenty są widoczne i w dużym stopniu mają sens, ale nie takie było pytanie.

  4. #34
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,381
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Mi się wydaje, że jest to jedna z tych 'perełek' na których ktoś próboje wycisnąć maxa $. Jak auto jest takie jak w opisie to, kupiec się znajdzie prędzej czy później, i nie trzeba ceny drastycznie obniżać, zapłaci tyle ile ktoś żąda.

    Dla przykładu czarne 735 w białych skórach, ta z Wrocławia, stała i stała za tyle samo od początku - i co, i poszła.

    Takich jak omawiany egzemplarz, przez ostatnie miesiące widziałem kilka do sprzedania, każda była igła a finalnie cena szła mocno w dół i nawet opis potrafił się zmieniać.

    Jedna na grupie na FB była oferowana jako: zero rdzy stan bdb, nic tylko brać.... A po jakimś czasie NAGLE jakiś drobny nalot rudej, coś jednak puka itp. a cena moooocno w dół, i tak stoi ta 'igła' do dziś.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 15-09-2020 o 10:20
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Mi się wydaje, że jest to jedna z tych 'perełek' na których ktoś próboje wycisnąć maxa $. Jak auto jest takie jak w opisie to, kupiec się znajdzie prędzej czy później, i nie trzeba ceny drastycznie obniżać, zapłaci tyle ile ktoś żąda.

    Dla przykładu czarne 735 w białych skórach, ta z Wrocławia, stała i stała za tyle samo od początku - i co, i poszła.

    Takich jak omawiany egzemplarz, przez ostatnie miesiące widziałem kilka do sprzedania, każda była igła a finalnie cena szła mocno w dół i nawet opis potrafił się zmieniać.

    Jedna na grupie na FB była oferowana jako: zero rdzy stan bdb, nic tylko brać.... A po jakimś czasie NAGLE jakiś drobny nalot rudej, coś jednak puka itp. a cena moooocno w dół, i tak stoi ta 'igła' do dziś.
    ta co stała z 15 lat w bydgoszczy :D

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2020
    Posty
    3
    BMW
    728iA E38 oraz 524td E34
    Skąd
    Poznan
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6D821D.html

    Hej, ja mogę coś więcej tutaj opowiedzieć, bo oglądałem to auto osobiście, we wrześniu 2019 (sam byłem nim żywo zainteresowany) - wtedy było wystawione bezpośrednio przez rodzinę zmarłego właściciela. Auto pochodzi z Niemiec, jest to SKŁADAK sprowadzony w 1996r do Polski (rok produkcji nadwozia 1991, było wbite w DR) - nie udało mi się ustalić z jakim przebiegiem było sprowadzone do kraju, sprzedająca go osoba nie wiedziała czy był przedtem właściciel w DE. W kraju auto należało do dwóch właścicieli (bracia, więc pozostawało w jednej rodzinie), od śmierci właściwego właściciela kilka lat więcej stało niż jeździło (ale wg relacji sprzedającego było przepalane 1 na rok na długiej trasie bez problemu, a od 2018 stało całkowicie).
    Auta nie mierzyłem czujnikiem ale lakier (przed jakimikolwiek korektami) wyglądał fajnie - nie był zmęczony. Blacharsko było coś do roboty - 4 podciągi w progach, wszystkie z nalotem, dwa były w lepszym stanie a dwa w gorszym, ale bez tragedii, do zrobienia ale i do uratowania. Rant jednych drzwi był skorodowany (drzwi pasażera przód, też do uratowania), z tego co pamiętam chyba gdzieś był jeszcze narożnik kolejnych drzwi do roboty (purchle do wyczyszczenia), przedni prawy błotnik miał obcierkę parkingową i chyba tyle (+ mniejsze rysy, ryski, niedoskonałości itp).

    Auto wg mnie miało bardzo ciekawe wyposażenie (sprawdzałem wg VIN niestety nie mam zapisanej kopii...), z rzeczy niefabrycznych (cytuję z pamięci więc może nie pamiętam wszystkiego) ale radio powinno być BMW CD a było BMW kaseciak (zablokowany kodem, ze zbitym wyświetlaczem...) a z tyłu dołożone jest 3-światło stop.
    Rozmawiałem sporo telefonicznie ze sprzedającym, zanim wybrałem się po niego osobiście, niestety sprzedawca nie mógł mi wiele powiedzieć... więc trzeba było zobaczyć na żywo - na miejscu okazało się, że cały wydech był skorodowany, trzymał się dosłownie na jakimś metalowym drucie - całość wydechu widziana od spodu koniecznie do wymiany; ja miałem okazję odpalić auto, jednak jazdy próbnej nie było bo samochód (wtedy kiedy go oglądałem) nie mógł sam wyjechać z posesji na ulicę - auto gasło przy dodawaniu gazu, a walczyłem z nim z 2 godziny... Potem dowiedziałem się, o jakimś przegryzionym przewodzie (kuna) który sprzedający pokazywał mi na telefonie, jednak ja nie znalazłem rzekomego przegryzienia... Nie wiem czy było to przyczyną złej pracy silnika, jednak takie tlumaczenie dostałem na miejscu...
    Wnętrze było idealne, naprawdę idealne jak z katalogu - jedyny minus, to kilka razy nie działała regulacja siły nawiewu w klimatroniku (w końcu jakby ruszyło i było OK) ale ponadto nie działała regulacja temperatury - gorące powietrze leciało ciągle z kratek na szybę, zimne z deski i nie dało się tego ustawić... klimatyzacji nie sprawdzałem, bo było chłodno ale podobno była OK. Do auta były 4 kluczyki, dwa zestawy kół, cała teczka dokumentacji itd.

    Co do finansów to auto było wtedy do oddania za 1/3 tej aktualnej ceny, bez przeglądu, bez OC i z usterkami które opisałem powyżej (nie wiem czy było coś więcej bo się nim ostatecznie nie przejechałem). Jest to piękny egzemplarz, zadbany z małym przebiegiem, niezmęczony i wart uratowania , który z pewnością będzie kogoś cieszył. Ja załuję, ale nie dałem rady finansowo, jeżeli chodzi o całość (zakup, transport na lawecie, przegląd mechaniczny i naprawę blacharki), jednak było to jedno z lepszych E32 wówczas na rynku i chyba najlepsze jakie osobiście oglądałem w PL. W Niemczech można znaleźć takie za około 5000eur - z tego co sam obserwuję.
    W obecnym wydaniu, niestety tak jak pisał Tuczi : "Cena z sufitu, czeka na frajera"...

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ogłoszenie zniknęło. Czyżby ktoś jednak kupił?

  8. #38
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Ogłoszenie zniknęło. Czyżby ktoś jednak kupił?

    Jeśli tak to pewnie jakiś frajer ;)

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock

  10. #40
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    W ogłoszeniu 120 tys. km, na liczniku 120 tys. mil. Następny Heniek z Cześkiem zabrali się za sprowadzanie aut z USA, bo kolega ich szwagra wujka siostry brata syn mieszka w Łiskonsin...

Podobne wątki

  1. Kolejna E32 do oceny 735i Manual
    Przez juve_fan w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-12-2012, 13:19
  2. E32 735i...750 hp manual...
    Przez arturo193 w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 18:15
  3. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 13:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •