Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: 740 do opłat za 25k PLN

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,517
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Wydaje mi się że cena jak za E32 740i jest spoko, a i opis jest po prostu zwięzły, i raczej prawdziwy, auto nie wygląda na zmęczone a wręcz przeciwnie, stan foteli wręcz doskonały jak na wiek.

  2. #12
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Jak ktoś tego nie widzi to znaczy że jest takim sam "konkretny" jak sprzedający
    Tyle w temacie
    Sam doskonale wiesz, że jak chłop zobaczy kasę w ręku to inaczej będzie gadał. Ilu już było takich "nie to nie!" w opisie? Auto na zdjęciach fajnie wygląda, ale trzeba zobaczyć na miejscu co i jak.

  3. #13
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Dlaczego chamski?
    Ano dlatego że mam nie negocjować i nie odzywać się tylko ja np lecieć 600 km bo on sprzedawca tak chce. Nie da dodatkowych zdjęcia itd
    To zostań z tym autem i tyle . Takich aut jest sporo więc powodzenia .
    Jak ktoś tego nie widzi to znaczy że jest takim sam "konkretny" jak sprzedający
    Tyle w temacie
    Trzeba umieć rozróżnić chamstwo od konkretów. Zdjęć tam wystarcza jak na e32 , bo wszystko na nich widać co tyczy e32 , a jak ktoś nie ma pojęcia o e32 to będzie chciał dodatkowe fotki i i tak nie kupi.

    Tak jak napisał Anatol , gdy przyjedzie ktoś poważnie zainteresowany , poogląda auto ,znajdzie coś nie tak żeby negocjować, to pewnie się dogadają z ceną.

    Jak na e32 to omawiany egzemplarz jest bardzo ciekawy pod każdym względem. Wcale nie jest sporo takich aut , jest ich bardzo mało.

  4. #14
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Nie ma się co oszukiwać.
    Opis ma za zadanie zrobić pierwsze sito, dzięki któremu większość sapaczy, maruderów, oglądaczy da sobie spokój.
    Jak ktoś konkretnie zainteresowany będzie dzwonił to pewnie uzyska informacje, na których mu zależy.

    Z drugiej strony to miecz obosieczny. Jeżeli większość chętnych uzna podobnie jak ADASIO, to zainteresowanie autem będzie znikome i wtedy ogłaszający może zmienić podejście.

  5. #15
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cofnąłem się 3 strony bo myślałem że złe ogłoszenie przeczytałem... ale jednak dobre.

    Auto też mi się podoba. Fotek jest aż za dużo, opis jest normalny jak dla mnie... jak bym był na kupnie to bym jechal. A facet dobrze napisał... nie jest to sex telefon, jak ktoś będzie zainteresowany to bierze kase i jedzie.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław

    Post

    "Jakby ktoś szukał to odradzam
    Pierwszy minus umawia się gościu w jednym miejscu pod domem, nie swoim, wiezie nas na parking gdzieś tam już, nam się lampka zapala
    - telefonicznie auto igła
    85 oryginał, biorę miernik maska prawa strona lewa strona malowana tył prawy szpachla , słabo pomalowane upierdzielone w paście, felgi zjechane do renowacji ale oryginalne
    Opony tutaj się zgadza piękne nowe
    Wnętrze jak po milionie km, mrod skóry pomalowane na sztukę przy mocniejszym naciśnięciu pęka farba
    Radio nie działało tył elektronika tez, wg sprzedającego wszytko powinno działać
    Silnik nie dało rady obejrzeć na zimnym rozruch
    Jednak falował i coś dzwoniło - miało być igła
    Nie jezdzilem nią bo nie było warto z reszty oględzin zrezygnowałem
    Jakieś kable zwisają pod spodem i dziury w tłumiku
    Jak ktoś chce dla siebie to 15 trzeba szykować , wyjdzie z akcyza itp ok 45
    Pozdrawiam"

    Post z jednych z grup BMW. Nie wiadomo ile w tym prawdy, ale chyba by nie zmyślał. Poza tym - to jest auto gościa ze Stargardu Szczecińskiego, który sprowadza takie auta, znany z nie najlepszych opinii.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    no i wszystko jasne, a potem sie smieliscie ze ja kupilem za 35 swoja i zrobilem tylko uszczelki dekli i odme i splyw oleju wszystko w 1 dzien, tzn dwa bo nie wszystko przyjechało z aso na czas, a przez rozwalony splyw ktory notabene znow sie odkrecił trzeba było wahacze zmienic ale to wszystko sie robiło dosłownie 1 dzien i tyle z mojego gruzika :D a tu to co czytam to tak jak ja ogladalem auta w promieniu 100-200 km odemnie, na zdj pieknie lala, vin ze hoho a na zywo 2 tony szpachli a doł taki ze flinstonowie...szkoda tej z ogloszenia bo vin piekny i wygladało na zdjeciach rozsadnie, szkoda ze to pudrowany trup

  8. #18
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    no i wszystko jasne...szkoda ze to pudrowany trup
    Wyciąganie wniosków na podstawie przeklejonego tekstu i to jeszcze z fb to raczej niezbyt mocny argument w dyskusji.
    Jak to mówią, papier przyjmie wszystko.
    Nie ma co się tutaj produkować nt rzeczywistego stanu póki auta z forum nikt na żywo nie widział.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    to tez racja, bo skory wyglądają wg mnie bardzo dobrze, mimo ze robię sam zdjęcia i wiem jak je robić by trochę coś ukryć itd, natomiast tu wydaje się mało rasowane zdj tyle co z lustrzanki, to ze wydech sito to od razu widać, ze maska i błotniki malowane to dla mnie żaden wstyd bo od kamieni mogła być wypiaskowana i pomalowane i cieniowane błotniki które tez pewnie dostawały co swoje sam będę chciał malować zderzak przedni i maskę i ścieniować błotniki ale to za parę lat ale po to żeby była petarda bo teraz mało jeżdżę a duzo ich nie ma tzn odprysków a na białym to tak nie widać jak np na czarnym, auto jak nie odwinięte od drzewa tzn które ma całe i zdrowe podłożnice i podłogę jak dzwon to znaczy ze lux, zawsze ktoś mógł dać taki komentarz bo np chce sam kupić tylko dozbiera kasę, bo wg mnie na zdj wygląda bardzo solidnie, a sam oglądałem rożne trupy ale wtedy na zdjęcia były zazwyczaj z telefonu itd a nie cyfra itd, wiadomo to sa auta po 27 lat to wymagać stanu fabryki to cena x2-3, a ludzie często chcą zbić z ceny takimi komentarzami bo nie maja kasy i potem za mc dwa dzwonią i mówią że dają np sporo mniej niż w ogłoszeniu jeśli się nie sprzedała bo i takie tematy też znam

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Siema siema, dorzucę swoje dwa grosze na temat e32, zgodze się z przedmówcą w stuprocentach, ludzie oczekują nowego auta które ma 27lat za niecałe 30tys, myślałem że jeśli jedzie się po wiekowe auto to trzeba liczyć się z tym że ZAWSZE co będzie nie tak albo mala wada albo jakiś drobny defekt na lakierze. Sam mam e38 740il w której na obecna chwile robie cala blacharkę, miało być malowane tylko parę elementow lecz stwierdziłem że maluje całą na świeżo bo tu odprysk od kamieni tu na blotniku odprysk tu na zderzaku, i pewno gdy będzie taki dzień gdzie będę ja chciał sprzedać (co na obecna chwile nawet mi taka myśl do głowy nie przychodzi :)) to znajdzie się ***** stado oszołomów którzy powiedzą panie ale to malowane ale to za dużo jak na 30 letnie auto, tu jakas ryska na fotelu, ***** chcesz nowe to zapierdalaj do salonu daci i za 3dychy napewno znajdziesz egzemplarz bezpolciowego pizdowatego samochodu bez skazy, pozdrawiam :)

Podobne wątki

  1. E65 745i 2001 Tarnów 23500zł do opłat
    Przez juwani w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 17-11-2016, 15:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •