Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
Wahacze zakładałem cały komplet z Mastersporta. Dzisiaj przyszły mi nowe pierścienie więc postaram się założyć i zobaczymy czy to coś da. Jeśli nie to spróbuję załatwić koła na podmianę chociaż mam z tym problem bo nikt nie ma obecnie felg z oponami. Wszyscy mają same felgi, ja też mam 16 u siebie ale bez opon... Musiałbym się z kimś zamienić po prostu kołami. Tak myślę cały czas nad tymi pierścieniami, bo problem przybrał jeszcze na sile po tym jak w niedzielę wymieniałem klocki przód i tarcze z klockami z tyłu więc były zdejmowane wszystkie koła. Może faktycznie przez to wielokrotne zdejmowanie i zakładanie kół te pierścienie dostają po dupie.
Z jednej strony zrobiles blad zakladajac wahacze mastersporta bo to gowno jakich mało. Sa porownywalne jakoscia do max gear :x
Z drugiej strony sprawdz porządnie te koła bo to jest 99.9% przypadkow wibracji w e38 tymbardziej ze masz zalozone kola od e39... Musialbys miec spory luz na wahaczacz 'bananach' zeby ci bilo to samo tarcze musialyby byc mega dojechane zeby Ci bilo przy normalnej jezdzie. Koła koła i jeszcze raz kola