Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Silnik rolety E32

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    448
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    Akurat złożyłem sobie taką rolete i dodam parę rzeczy może komuś się przyda. Silniki można stosować w całosci bez przekładania bebechów jak pisał kolega z linku powyżej z innych nowszych w.w aut. Zamiast kółka na silniku tych z e32 e34 można użyć ten rab co jest w nowszych konstrukcjach. Od nitować z kółka nity i dać nowe nity na rab ew małe śrubki i nakrętki i łby szlifować bo mogą trzeć o obudowę mechanizmu.Ja chyba sobie lubię życie utrudniać to zrobiłem tak kupiłem silnik komplet z roleta z e60. Rozebrałem ten silnik celem oglądnięcia kółka było igła stan, wsadziłem tam sprężynę tę co miałem w silniku z e3
    2, naciagnolem sprężynę z pomocą, jeden trzyma silnik i ma w pogotowiu śrubokręt by dokrecic śrubkę blokady, drugi obraca zębatkę by naciągnąć sprężynę. Sprężynę wcześniej trzeba ułożyć odpowiednio o czym można poczytać na stronach bimer.

    Mam teraz na rolecie e32 zębatkę z e60 sprężynę z e32, silnik z e60 małe koło z e60. Chciałem najpierw użyć silnika z e32 i dać zębatkę,male, koło, atak z e60 nawet szlifowałem obudowę ale dalej zebate Koło tarło to dałem spokój. Poza tym czytałem na stronach zagranicznych że te stare silniki miały czasem jakieś luzy po latach i co niektórzy dawali podkładki na 1mm 2mm by atak łapał małe koło.


    A może ktoś drukuje albo wie gdzie kupić nowe plastikowe łapy co jeżdżą po górnej szynie,.. Szukałem ale do e32 nima
    Ostatnio edytowane przez mike333 ; 13-06-2020 o 00:07

Podobne wątki

  1. [wnętrze] doposażenie w rolety
    Przez gabel w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 26-06-2024, 17:45
  2. [wnętrze] Rolety trójkątne
    Przez LukiPL w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 12-02-2020, 13:00
  3. Rolety i Spot
    Przez patrykg4 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2010, 11:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •