Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: konsole do gier

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35

    konsole do gier

    j/w moze ktos pogrywa w grida na peesie 3 ???

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    mi nei podeszła. Klon CMR ale dużo gorszy :) wyjątkowo odsłona CMR na PS3 mi podeszła i to bardzo ale nie kupiłem gry jak mam ochotę gram w demko. Tak jest niestety, że nie mam absolutnie czasu grać :( a więc mało kupuje gier, jak już to np na święta żeby się wyżyć :)

    Online (bo pewnie po to założyłeś temat) lubię pograć w F1 ogólnie czekam aż nie wyjdzie nowa :) a do póki nie wyjdzie to boję się, że codemasters zrobi z niej kolejny, zmęczony, komercyjny bubel :/

    PS. Poszukuje nowej FIFA09 może być używka, może być PL lub UK jeden pies bo to jedyne w co grywam jak chłopaki wpadną ;]

    Na wymiankę mogę dać np Virtua Fighter 5 też rewelacyjna gra gdy wpadają chłopaki z browarami w odwiedziny :)

    Do tego mam znajomego KILLZONE2 chce ją wymienić na cokolwiek z gatunku
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Ja tam wole poczytać Bravo girl. :shock:
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35

    ta

    ja tez czekam na f1 i do tego mafia 2 bo wszystkie need for speed'y sie juz skonczyly taka hala ze szkoda pisac o tym

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Ciekawy temat proponuje tu pisac kto w co pogrywa onlin e i moze sie trafimy w sieci. Ja mam Killzone2, Fifa09,CoD4,Resistance oraz Motorstorma.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    A 360tka się nie liczy? Ja katuje Grida na xbox'ie :-) tzn. już skatowałem i teraz rekreacyjnie driftuje co jakiś czas ;)
    Z 2giej strony to straszna lipa że posiadacze x360 i ps3 nie mogą grac ze sobą online :(
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35

    fakt

    tylko teraz zeby ktos nie pisal ze x jest taki a ps3 jest takie nie chcemy tutaj zadnej wojny na forum bmw heheheh od posiadaczy konsol ;-)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35
    a co do gierek to mam need for speed wszystkie ,gta4,call of duty 3,juiced2 i endwar ale tego w ogole nie rozumiem kupilem tylko dlatego ze dawali sluchawe w zestawie za free

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Re: ta

    Cytat Zamieszczone przez sommerxp
    ja tez czekam na f1 i do tego mafia 2 bo wszystkie need for speed'y sie juz skonczyly taka hala ze szkoda pisac o tym

    Nie gadaj, że ma wyjść MAFIA 2 na PS3 :) Czesi zrobili zajefajną grę w którą grałem z niesamowitą przyjemnością bardzo długo na PC :) będzie to na bank niesamowity hit


    Cytat Zamieszczone przez sommerxp
    a co do gierek to mam need for speed wszystkie ,gta4,call of duty 3,juiced2 i endwar ale tego w ogole nie rozumiem kupilem tylko dlatego ze dawali sluchawe w zestawie za free
    Może GTA4 na Killzone 2?? :) przejdę sobie i dam ziomkowi co chce się wymienić, podejrzewam, że i tak Formula One za szybko nie odda bo mimo, że stare ale jare :D

    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Ciekawy temat proponuje tu pisac kto w co pogrywa onlin e i moze sie trafimy w sieci. Ja mam Killzone2, Fifa09,CoD4,Resistance oraz Motorstorma.
    Kolego może jakaś propozycja co do FIFA09?? Jakaś wymianka albo może chcesz sprzedać?


    Cytat Zamieszczone przez nosek
    A 360tka się nie liczy? [...]
    :(
    Jak najbardziej tylko żeby nie było jak kolega jakiś wspomniał, żadnych kłótni która platforma lepsza itd
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    W końcu temat gdzie mogę się pochwalić ;) (jak nie mam jeszcze 7er)

    Mam i PS3 i Xbox 360 Elite ;)

    Obie konsole są nie ocenione, wszystko zależy jaki tytuł. Exlusivy na PS3 i Xboxa360 sa naprawde super.

    Każda ma swoje + i - dlatego kupiłem obie ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •