Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: konsole do gier

  1. #11
    Mimo że jestem fanboy-em PS3 to również popieram żeby nie wszczynać bzdurnych wywodów która platforma lepsza. Ja z kolei gram w T5: DR (na T6 czekam oczywiście), no i w co tam popadnie z gier wartych uwagi. Na stanie mam nowego NFS-a i MGS-a 4 no i trochę gier z PSN min. Pain-a, GT5P.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    To był żart :) Też się nie kłuce bo konsola jak każda inna - daje radoche wiec jest ok :)
    No a może pochwalicie się ile w Grid'zie na Drift GP nabiliście? Ja na Yokohamie na 3 okrążeniach nabijam ponad 15mln ptk. :D (Oczywiscie przy ustawieniach na expert i z manualna skrzynia - bez tego drift mija sie z celem).

    A tak to prawie w nic nie gram... czasem z kolegami pogramy w Fife 09, Fight Night Round 3 albo w Grid'a....

    Sam gram bardzo żadko... Ostatnio pograłem troche w RE:5 wczesniej w Forze 2....
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    35
    nie zebym sie chwalil tak samo znaczy ustawienia tor i ......hm jest sie czym chwalic 56 mln punktow -jeden ciagly drift combo x 44

  4. #14
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Beni0
    W końcu temat gdzie mogę się pochwalić ;) (jak nie mam jeszcze 7er)

    Mam i PS3 i Xbox 360 Elite ;)

    Obie konsole są nie ocenione, wszystko zależy jaki tytuł. Exlusivy na PS3 i Xboxa360 sa naprawde super.

    Każda ma swoje + i - dlatego kupiłem obie ;)
    A więc mamy naszego króla w śród świrów i maniaków gier konsolowych :)


    ------------------------------------------------

    POWIELAM PYTANIE

    Ktoś się zamieni?? :P nie mam ochoty wywalać znowu ze 200 PLN po to aby 2 razy w miesiącu włączyć na godzinę grę ;/

    Zależy mi na FIFA09 ;]
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #15
    A czemu nie sprzedasz jej na Allegro lub nie wymienisz na jakiejś giełdzie komputerowej?

  6. #16
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Z tego samego powodu co nie gram ;) albo nie mam czasu albo mi sie nie chce :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Ja sobie zrobiłem taki prezent na gwiazdkę. XboX Ps3 i TV 42" Full HD. Zasadę mam jedną nie przerabiam konsol. Oryginałów nie sprzedaję nie wymieniam. Mam np Buzz Quiz na PS3 powiem wam tak. Po kilku piwach lub jakiejś lufie zabawa przednia.

    A co do maniaka .. tak jestem gadżeciarzem mam chyba świra na tym punkcie. Zresztą nie wymieniłem całej mojej kolekcji ;)
    Bo jeszcze mam:
    -PSP
    -Ps2 slim i Fat
    -PS One
    -Xbox 1 który trafi do E38 ;)

    Czyli ogólnie mam w co grać i co robić. Ostatnio męczę jak mam czas GTA IV na X360.

    Polecam np. Gears Of Wars II czy to jak się pisze w trybie cooperative ;) Baja 4 noce zarwane :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •