Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

W±tek: Kupno felg, na co zwróciæ uwagê

  1. #1
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie

    Post Kupno felg, na co zwróciæ uwagê

    Witam,
    Mam mo¿liwo¶æ kupna dosyæ rzadkich felg do Mercedesa.Sa to ko³a 3 czê¶ciowe, skrêcane.
    Rozmiar 20 cali, 5x112 et35
    Pytanie jak obliczyæ, jaka powinna byæ opona-wed³ug mnie na 4 szt powinno byæ 255/35/20
    Istnieje mo¿liwo¶æ pomierzenia tych felg, aby sprawdziæ czy kto¶ czego¶ nie zamieni³?G³ównie mam na my¶li wnêtrze kó³, dok³adnie to na co jest naci±gana opona
    Cena jest jak dla mnie kolosalna I bije siê z my¶lami czy w ogóle pchaæ siê w to.Szczerze nie kupowa³em nigdy takich felg i nie wiem na co zwracaæ uwagê

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Sk±d
    Wrocek City
    Szerokosc felgi?
    Jerome Le Banner: "...W si³owni mo¿esz wypracowaæ sobie miê¶nie klatki lub miê¶nie ud. Nie mo¿esz jednak wzmocniæ swoich jaj, albo siê z nimi urodzi³e¶ albo nie..."

  3. #3
    u¿ytkownik Awatar ADASIO
    Do³±czy³
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Sk±d
    SILESIA City

    Post

    Powiem Ci tak - mo¿e uznasz to za dziwactwo,ale...

    Jak masz do 200 km do tego co ma te fele wsi±d¼ autem które ma je mieæ jedz i je pomierz na ¿ywo,
    Stracisz pó³ dnia i 400 z³ na paliwo ale dziêki temu uzyskasz realna wiedzê o:
    - stanie felg
    - stanie skrêcenia tych felg - bo mo¿e siê okazaæ ¿e kto¶ chce ci kaszane wcisn±æ za kupê kasy
    - stanie rantów
    - stanie opon
    - no i w koñcu czy ci to PASUJE do auta - tu nie chodzi o wygl±d bo jak chcesz je kupiæ to ci siê podobaj± ale o to czy ci wejda , nie bêd± obcieraæ itd
    - jak ju¿ masz adres kolesia ogarnij na necie najbli¿sza wulkanizacjê z podno¶nikiem jedz niech we¼mie auto na podno¶nik i je przymierz, wtedy bêdziesz mia³ jako takie pojêcie czy to zagra
    - kolejna rzecz to wysy³ka - za wys³anie 4 szt, felg nawet bez opon wielko¶ci 20 cali zap³acisz te¿ kasê wiêc nawet jak pojedziesz i zobaczysz na ¿ywo masz pewno¶æ czy nie s± np spawane , krzywe itd
    - sprawd¼ te¿ czy te 3 czê¶ciowe fele trzymaj± powietrze bo czêsto siê zdarza ¿e uchodzi
    - no i w koñcu na ¿ywo nawet negocjacje s± ³atwiejsze ni¿ przez tel czy maile - jest szansa ¿e jak kole jest powa¿ny i chce sprzedaæ koszt paliwa i przyjazdu urwie ci z ceny jak zobaczy ze jete¶ z kasa u niego pod cha³upa i za 10 min mo¿e mieæ parê tys w kielni
    - w dziiejszych dziwnych czasach (przekrêtów itd) warto takie rzeczy kupowaæ na ¿ywo a nie przez neta - chyba ¿e nie liczysz siê z kasa i ci to lotto
    - wcale nie musz± byæ 4 takie same felgi mog± byc nie tylko na tyle szersze ale i o np numer wiêksze np 19 przód a 20 ty³ bywa ró¿nie dlatego

    JEDZ I OGL¡DAJ NA ¯YWO!!! zw³aszcza ¿e nie masz w tej kwestii wiedzy,

    a tak poza tym to ty je chcesz do BMW? to od razu musisz mieæ dystanse zmieniaj±ce rozstaw - z 112 na 120 = koszt jakie¶ 600 z³ minimum - warto o tym pamietaæ iwiedzieæ ze trzeba bêdzie go ponie¶æ!



    Teraz 2 s³owa do tych co tu napisz± co jak opowiadam takie felgi w ciemno bra³o i by³o OK
    OK wy brali¶cie dla was jest ok dla niego nie musi - jak zrobi jak mowie nie straci na pewno a jak zrobi jak wy mówicie rozumiem ¿e mu w razie czego oddacie hajs?
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Sk±d
    Opolskie
    Szeroko¶æ to oko³o 9,5j

    Nie mam mo¿liwo¶ci pojechania swoim autem bo nie jest jezdne, s± to ko³a do Mercedesa.
    Generalnie s± tam na nich naci±gniête jakie¶ opony jednak nie w rozmiarze na moje auto.
    Zacz±³em analizowaæ trochê zdjêcia jakie otrzyma³em I jest trochê odwaznikow na nich, nie na wszystkich, Ale chyba na dwóch.
    Bojê siê, ¿e mog± byæ krzywe, a nie chce wtopic potê¿nej kwoty.
    Po g³êbszym przemysleniu chyba odpuszczê, za du¿o ryzyko jak dla mnie.

    Zdecyduje siê raczej na 19stki, chocia¿ wiem ¿e auto bêdzie dobrze wygl±daæ bo jest akurat obni¿one pod taki wymiar.

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Sk±d
    Wrocek City
    jaka miejscowo¶æ , mo¿e kto¶ z forum ma blisko...polecam
    Jerome Le Banner: "...W si³owni mo¿esz wypracowaæ sobie miê¶nie klatki lub miê¶nie ud. Nie mo¿esz jednak wzmocniæ swoich jaj, albo siê z nimi urodzi³e¶ albo nie..."

Podobne w±tki

  1. [silnik] M57D30O2 - Na co zwróciæ uwagê przy zakupie
    Przez Rapik w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 13:43
  2. [E38] BMW E38 728i.Na co zwróciæ uwagê i czy warto kupiæ.
    Przez Bertos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-07-2012, 20:57
  3. Przesiadka z E38 do E32 na co zwróciæ uwagê ?
    Przez przemol w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 09:59
  4. Na co zwróciæ uwagê??
    Przez Cychol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-02-2010, 17:30
  5. Na co zwróciæ uwagê przy kupnie 728?
    Przez lapka666 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 10:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •