Cześć, mam problem ze zmieniarką. Mianowicie, zmieniarka nie odczytuje płyt ze slotów nr. 1, 3, 4. Sloty 2, 5, 6 działają, aczkolwiek nie wszystkie utwory są odczytywane z danej płyty. Płyty nie są nagrywane przeze mnie, są to płyty "oryginalne" kupione w sklepie nagrywane przez wytwórnię. Ponadto, po wjechaniu w jakąś większą dziurę utwór się zacina na 2 sekundy i gra dalej, nie ma znaczenia która to płyta. Dzisiaj rozebrałem zmieniarkę, wyczyściłem laser, ale nic to niestety nie pomogło. Jest to problem ze zmieniarką i szukać drugiej czy może być winny magazynek? Płyty mają jakieś drobne rysy, ale je również czyściłem. W BMW F10 normalnie są odczytywane. Drugi problem to ekran 4:3, Philips. Czasami ma odpały, że po włączeniu zapłonu nie działa wyświetlacz, ale radio itp gra, po uruchomieniu silnika obraz się pojawia. Czasami jest na odwrót, po włączeniu zapłonu ekran się pojawia, ale po uruchomieniu silnika gaśnie. Nie jest to często, ale bywa denerwujące. Trzeci problem, auto nie pokazuje spalania na wyświetlaczu ani nie da się go zresetować. Na liczniku pokazuje stałą wartość, niezmienną. Auto wyposażone w instalację LPG, ale ostatnio jeżdżę ciągle na benzynie i nie ma to znaczenia. Co może być tego powodem?