Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: [mechanika] terkotanie podczas dodawania gazu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    13
    BMW
    e38 735
    Skąd
    inowrocław

    [mechanika] terkotanie podczas dodawania gazu

    Witam wszystkich. Mam Pewien problem w moim e38 735. Od pewnego czasu podczas gdy jade i dodaje gazu slychac dziwne terkotanie. Doslownie brzmi jak elektryczna zapalniczka przy kuchence gazowej. Jesli ktos orientuje sie coz to takiego prosze o odpowiedz,Pozdrawiam wszystkich fanow serii 7em.

  2. #2
    A regulamin kolega przeczytał i zaakceptował? Zapraszam do działu "Przedstaw się...", a wtedy na pewno łatwiej będzie nam się rozmawiało ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    panewy :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    99
    BMW
    730i ECE L A
    Skąd
    Poznań
    Przypinam sie do tematu kolegi. Mam dokładnie ten sam problem. Niestety nie mam pojecia co to moze byc i juz od dluzszego czasu staram sie rozwiazac ten problem na wlasna reke. Jesli ktos jest w stanie udzielic pomocnej rady bede wdzieczny.
    Szatan ma trzy szóstki. Ja mam siódemke :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    a czy to jest tylko na ciepłym silniku? Takie rytmiczne klekotanie tach tach tach? Słyszalne w okolicy rozrządu? Jeśli tak to olewka i i śmigać. Już w niejednej to słyszałem i też tak mam. Walka z wiatrakami ja już poległem. W każdym razie nic sie nie dzieje. Chyba trza się oswoić.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    a czy to jest tylko na ciepłym silniku? Takie rytmiczne klekotanie tach tach tach? Słyszalne w okolicy rozrządu? Jeśli tak to olewka i i śmigać. Już w niejednej to słyszałem i też tak mam. Walka z wiatrakami ja już poległem. W każdym razie nic sie nie dzieje. Chyba trza się oswoić.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    99
    BMW
    730i ECE L A
    Skąd
    Poznań
    U mnie wystepuje to czesciej na zimnym silniku. Wtedy jest dosyc glosno. Jak auto sie rozgrzeje to troche ciszej i tylko przy silniejszym wcisnieciu pedalu gazu. Najciekawsze jest to, ze wewnatrz slychac to bardziej niz na zewnatrz.
    Szatan ma trzy szóstki. Ja mam siódemke :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Hmm to w takim razie to nie jest to o czym myślałem. Trudno powiedzieć skąd to dobiega. Trzaba się dobrze wsłuchać skąd dobiega dzwięk. Przy silniku moze być ciszej ze względu na większy hałas, co nie świadczy o tym że dzwięk nie wydobywa się właśnie z silnika.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    13
    BMW
    e38 735
    Skąd
    inowrocław
    U mnie jest to na cieplym silniku i wewnatrz wogole nie slychac. Ciezka sprawa, mam nadzieje ze to nie skrzynia bo naprawde ciezko dojsc skad ten dzwiek dobiega.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Wymienieałeś w V8 vanosy. Jakie to koszty i skąd wziąć części? Ponoć są z tym problemy. U mnie też grzechocze i bardzo mnie to denerwuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •