Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 17

W±tek: Czy kto¶ ju¿ ogl±da³ E32 740iL ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Nastêpny post Nastêpny post
  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8

    Post Czy kto¶ ju¿ ogl±da³ E32 740iL ?

    Hej, od jakiego¶ czasu nie ¶piê po nocach, ¶ni mi siê moja ex E32 i wiem, ¿e muszê wróciæ do tematu, podoba mi siê wstêpnie oto auto:
    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-b...tml#7f3e4152f6

    Mo¿e kto¶ ju¿ ogl±da³ i siê wypowie?

    Mo¿e kto¶ ma na zbyciu ciekawe E32?

    Bêdê wdziêczny!!

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2019
    Posty
    538
    BMW
    E34
    Sk±d
    P³ock
    na zdj wyglada nawet nawet, ciekawi mnie ta farba na trawie :) widac delikatnie przedni blotnik zagiety na rancie, poza tym no troszke moze nie zabiedzona ale te gumy na dywaniki to tak dziwnie , ciekawe czy serwisowane tak dziwnie bo sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby by³o robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    na zdj wyglada nawet nawet, ciekawi mnie ta farba na trawie :) widac delikatnie przedni blotnik zagiety na rancie, poza tym no troszke moze nie zabiedzona ale te gumy na dywaniki to tak dziwnie , ciekawe czy serwisowane tak dziwnie bo sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby by³o robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Na te rzeczy te¿ zwróci³em uwagê, kto¶ fele odnawia³ na szybko :) Podpada taka praktyka do¶æ mocno, mam spory kawa³ek dlatego pytam czy mo¿e kto¶ ju¿ ogl±da³ czy to nie kolejny ulep. Odszczurzenie po kupnie to rzecz normalna ;)

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    12,238
    BMW
    E32 740iA
    Sk±d
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Na moje oko to nie farba tylko resztki ¶niegu, który nie zd±¿y³ stopnieæ. Jakby to mia³a byæ farba to opony by³yby te¿ uwalone. Auto wygl±da na fajn± bazê, zdjêcia takie sobie, wiêc albo popro¶ o wiêcej albo (najlepiej) wsiadaj w auto i zweryfikuj na miejscu.


    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    mimo ze moje auto niby serwis niby by³o robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Od pocz±tku mówili¶my Tobie, ¿e nie kupi³e¶ ¿adnego rodzynka tylko normalne auto od handlarza. Ta ca³a otoczka z YTW to tylko historia by lepiej auto sprzedaæ ;)

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Oct 2019
    Posty
    538
    BMW
    E34
    Sk±d
    P³ock

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Na moje oko to nie farba tylko resztki ¶niegu, który nie zd±¿y³ stopnieæ. Jakby to mia³a byæ farba to opony by³yby te¿ uwalone. Auto wygl±da na fajn± bazê, zdjêcia takie sobie, wiêc albo popro¶ o wiêcej albo (najlepiej) wsiadaj w auto i zweryfikuj na miejscu.



    Od pocz±tku mówili¶my Tobie, ¿e nie kupi³e¶ ¿adnego rodzynka tylko normalne auto od handlarza. Ta ca³a otoczka z YTW to tylko historia by lepiej auto sprzedaæ ;)
    no ja akurat bialej bym nie bra³ ale duza role odegra³a moja zona czarna i brokatrot odpada³y wiec do obejrzenia nagle mialem 2-3 szt, dla siebie mialem upatrzona sztuke z ambasady z mega wyposazeniem i fajnym stanem..z v12 no ale....mam i moja sztuka pod wzgledem blach mi wszystko wynagradza

  6. #6
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar jpj
    Do³±czy³
    Jun 2010
    Posty
    764
    BMW
    E32/E46/4R
    Sk±d
    PL
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    ...o sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby by³o robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Witboy, ale wiêkszo¶æ rzeczy, które ty zrobi³e¶ przy swoim aucie by³o/jest naturaln± "eksploatacj±". O upgrade-ach, uzupe³nianiu wymianie plastików, elementów wnêtrza, itp, które s± raczej indywidualn± kwesti± - nie wspomnê.

    Perkozj. Co do samego auta z og³oszenia to wydaje siê byæ spoko, ale zapewne sam na miejscu ocenisz najlepiej stan tej landary. Grunt aby mia³a zdrowy piec i nie by³o w niej rudego. Daj znaæ jak ogl±dniesz to E32. Powodzenia.

  7. #7
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom

    Post

    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Witboy, ale wiêkszo¶æ rzeczy, które ty zrobi³e¶ przy swoim aucie by³o/jest naturaln± "eksploatacj±". O upgrade-ach, uzupe³nianiu wymianie plastików, elementów wnêtrza, itp, które s± raczej indywidualn± kwesti± - nie wspomnê.
    Dok³adnie, ja osobi¶cie porobi³em w mojej o wiele wiêcej ,chocia¿ pewnie nie musia³em i nie "spuszcza³em" sie nad tym tak jak kolega Witboy przy swojej e32 :)

    W e32 najwa¿niejsza jest karoseria i wnêtrze , bo silniki s± trwa³e ,a je¶li nie, to da siê je doskonale naprawiæ :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom
    Gdybym szuka³ e32 to bym siê tym egzemplarzem zainteresowa³. Popro¶ o wiêcej zdjêæ potarguj siê i bierz :)

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Sk±d
    Warszawa
    To na trawie to resztka pianki do opon. Jechaæ, macaæ i targowaæ.

  10. #10
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Sk±d
    Chodzie¿
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    To na trawie to resztka pianki do opon. Jechaæ, macaæ i targowaæ.
    z tym jechaniem w tej chwili to s³abo ale jak siê to wszystko uspokoi to lecê na oglêdziny, czekam na dodatkowe zdjêcia, mam vin > WBAGD810X0DE40929 KTO¦ POMOZE ROZKODOWAÆ? :)

Podobne w±tki

  1. bmw e65 750 kto¶ ogl±da³ ?
    Przez radekk3 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-03-2018, 13:47
  2. Czy kto¶ ogl±da³?
    Przez omell w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2016, 16:44
  3. Czy kto¶ ogl±da³ to e38 740
    Przez Arktissilber w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-03-2014, 11:27
  4. [E32] E32 750iL POZNAÑ zna kto¶? Mo¿e kto¶ ogl±da³?
    Przez GRABS w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 12:08
  5. Ogl±da³ ju¿ kto¶ to e 65?
    Przez Jarecki w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-2011, 19:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •