Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czy ktoś już oglądał E32 740iL ?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8

    Post Czy ktoś już oglądał E32 740iL ?

    Hej, od jakiegoś czasu nie śpię po nocach, śni mi się moja ex E32 i wiem, że muszę wrócić do tematu, podoba mi się wstępnie oto auto:
    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-b...tml#7f3e4152f6

    Może ktoś już oglądał i się wypowie?

    Może ktoś ma na zbyciu ciekawe E32?

    Będę wdzięczny!!

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    na zdj wyglada nawet nawet, ciekawi mnie ta farba na trawie :) widac delikatnie przedni blotnik zagiety na rancie, poza tym no troszke moze nie zabiedzona ale te gumy na dywaniki to tak dziwnie , ciekawe czy serwisowane tak dziwnie bo sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby było robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    na zdj wyglada nawet nawet, ciekawi mnie ta farba na trawie :) widac delikatnie przedni blotnik zagiety na rancie, poza tym no troszke moze nie zabiedzona ale te gumy na dywaniki to tak dziwnie , ciekawe czy serwisowane tak dziwnie bo sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby było robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Na te rzeczy też zwróciłem uwagę, ktoś fele odnawiał na szybko :) Podpada taka praktyka dość mocno, mam spory kawałek dlatego pytam czy może ktoś już oglądał czy to nie kolejny ulep. Odszczurzenie po kupnie to rzecz normalna ;)

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Na moje oko to nie farba tylko resztki śniegu, który nie zdążył stopnieć. Jakby to miała być farba to opony byłyby też uwalone. Auto wygląda na fajną bazę, zdjęcia takie sobie, więc albo poproś o więcej albo (najlepiej) wsiadaj w auto i zweryfikuj na miejscu.


    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    mimo ze moje auto niby serwis niby było robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Od początku mówiliśmy Tobie, że nie kupiłeś żadnego rodzynka tylko normalne auto od handlarza. Ta cała otoczka z YTW to tylko historia by lepiej auto sprzedać ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Na moje oko to nie farba tylko resztki śniegu, który nie zdążył stopnieć. Jakby to miała być farba to opony byłyby też uwalone. Auto wygląda na fajną bazę, zdjęcia takie sobie, więc albo poproś o więcej albo (najlepiej) wsiadaj w auto i zweryfikuj na miejscu.



    Od początku mówiliśmy Tobie, że nie kupiłeś żadnego rodzynka tylko normalne auto od handlarza. Ta cała otoczka z YTW to tylko historia by lepiej auto sprzedać ;)
    no ja akurat bialej bym nie brał ale duza role odegrała moja zona czarna i brokatrot odpadały wiec do obejrzenia nagle mialem 2-3 szt, dla siebie mialem upatrzona sztuke z ambasady z mega wyposazeniem i fajnym stanem..z v12 no ale....mam i moja sztuka pod wzgledem blach mi wszystko wynagradza

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    770
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    ...o sam o tym cos wiem...mimo ze moje auto niby serwis niby było robione ale ja po 2 latach musialem wszystko poprawiac na czesciach z aso i zgodnie ze sztuka
    Witboy, ale większość rzeczy, które ty zrobiłeś przy swoim aucie było/jest naturalną "eksploatacją". O upgrade-ach, uzupełnianiu wymianie plastików, elementów wnętrza, itp, które są raczej indywidualną kwestią - nie wspomnę.

    Perkozj. Co do samego auta z ogłoszenia to wydaje się być spoko, ale zapewne sam na miejscu ocenisz najlepiej stan tej landary. Grunt aby miała zdrowy piec i nie było w niej rudego. Daj znać jak oglądniesz to E32. Powodzenia.

  7. #7
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom

    Post

    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Witboy, ale większość rzeczy, które ty zrobiłeś przy swoim aucie było/jest naturalną "eksploatacją". O upgrade-ach, uzupełnianiu wymianie plastików, elementów wnętrza, itp, które są raczej indywidualną kwestią - nie wspomnę.
    Dokładnie, ja osobiście porobiłem w mojej o wiele więcej ,chociaż pewnie nie musiałem i nie "spuszczałem" sie nad tym tak jak kolega Witboy przy swojej e32 :)

    W e32 najważniejsza jest karoseria i wnętrze , bo silniki są trwałe ,a jeśli nie, to da się je doskonale naprawić :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Gdybym szukał e32 to bym się tym egzemplarzem zainteresował. Poproś o więcej zdjęć potarguj się i bierz :)

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To na trawie to resztka pianki do opon. Jechać, macać i targować.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    213
    BMW
    E32 750iL High Line
    Skąd
    Chodzież
    Blog
    8
    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    To na trawie to resztka pianki do opon. Jechać, macać i targować.
    z tym jechaniem w tej chwili to słabo ale jak się to wszystko uspokoi to lecę na oględziny, czekam na dodatkowe zdjęcia, mam vin > WBAGD810X0DE40929 KTOŚ POMOZE ROZKODOWAĆ? :)

Podobne wątki

  1. bmw e65 750 ktoś oglądał ?
    Przez radekk3 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-03-2018, 13:47
  2. Czy ktoś oglądał?
    Przez omell w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2016, 16:44
  3. Czy ktoś oglądał to e38 740
    Przez Arktissilber w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-03-2014, 11:27
  4. [E32] E32 750iL POZNAŃ zna ktoś? Może ktoś oglądał?
    Przez GRABS w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2013, 12:08
  5. Oglądał już ktoś to e 65?
    Przez Jarecki w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-04-2011, 19:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •