Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: OFICJALNY PROTEST I PETYCJA

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    OFICJALNY PROTEST I PETYCJA

    W związku z tym ze stało sie ostanio modne wypisywanie zidiociałych zarzutów...zagrywki i inne ankiety...chciałem tym postem zaprotestowac przeciwko dyskryminowaniu mnie na tym forum.
    czuje sie zdecydowanie poniżony i niechciany , oraz deptany szowinistycznymi zachowanimi takich person jak:

    -intaktus
    -Anatol
    -Wojtekd
    -miesny
    -zaraza
    -czarek
    -radoshb

    jako niezykle delikatny i czuły, bardzo odpowiedzialny i obowiazkowy, niezwykle urodziwy i skromny młody mężczyzna padłem ofiarą zazdrosnej gruby konfuabulantów którzy chcą mnie zniszczyć.

    Wczoraj gdy okazałem im dobre sere, przyjacielskie i otwarte serduszko...swą prawdziwą naturę , zbrukali me dobr imie podśmiec***ąc sie skrycie i knując za moimi plecami.

    DOSYĆ KOLEDZY FORUMOWICZE !!!

    rozmawiałem dziś z moją mamą i bedzie ona wspierać mnie w mej walce o dobro i prorzadek...koniec z Grupą Trzymająca Władze...moja mama niczym detektyw kulka rozprawi sie z tą niesprawiedliwa łobuzerską bandą

    I własnei z tego miejsca chciałbym wykrzyczeć wszytkim ze ..słowa Robespierra z czasów Rewolucji Francuskiej akurat w tej kwestiii powineienm przypomnieć:

    WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ NIEPODLEGŁOŚĆ

    i jako RÓWNY ...( no moze niegdzie zaokraglony ..ale równy) WOLNY (ekchm...) NIEPODLEGŁY (...heheh no cóż prezesi nie mają nikogo nad sobą)
    żądam:

    chce mieć różowy kolor !!!!!!


    a jak nie ...to zobaczycie ..wy...wy...GTW


    EASY





    P.S. W tym miejscu powienienem zamieśćić ankiete czy autor postu powinien poddac sie badaniom psychiatrycznym.....






    Ale już tak na poważnie...zapytacie o co te głupoty....już odpowiadam

    Ostatnio namnożyło sie mase ciekawych postów...odkrywają sie zale....zależnosci...zarzuty..

    Długo sie nad tym zastanawiałem...i wiecie co? doszedłem do jednego wniosku:

    ludzie na codzień obarczeni stanowiskiem..wielką odpowiedzialnośćią za kogoś ..za siebie i inne rzeczy o wielkiej wadze i wartosci odnajdują sie tutaj nadzieją ze chodziaz tu bedą mogli mieć wszystko w dupie..kolory? hierarhie? ludzie mam dosyć walki i wyscigu szczurów w codziennym życiu zeby jeszce wpątywać sie w nie tutaj...

    natomiast jesli ktoś czuje sie niewazny..brak mu poczucia własnej wartosći..czuje sie w obowiązku władać i być za nas odpowiedzialny....BARDZO PROSZE ..walczcie o kolory..super-mega-ultra-gold vipowskie pozycje..ale stwórzcie do tego osobny dział np o nazwie FORUMOWE LANSOWANIE..albo WALKI KOGUTÓW i tam sie obrzucajcie wszystkim co chcecie.....ale przestańmy robić gnój we własnym domu..ludzie opanujcie sie...

    i dorośnijcie..


    Easy

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    A ja Cie kochom ,a jo Cie kochom !!!!!!!!!!!!!! ;D

  3. #3
    Jako od niedawna żółty wnioskuję o różowy dla EASY-iego. Zasłużył na to swoją postawą. Nawet, jeśli ma to w d... ;D

    Gdyby była ankieta, miałbyś głos na TAK.

    A tak poważnie ładnie podsumowane. Nie wiem tylko, czy za te wszystkie mądrości będziesz w stanie przetworzyć cały polany Ci alkohol ;D

    Przy okazji zgłaszam mój protest, że nie znalazłem się na Twojej "czarnej" liście :hah:

  4. #4
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Brawo ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    popieram dać mu różowy!!!!!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk

    Przy okazji zgłaszam mój protest, że nie znalazłem się na Twojej "czarnej" liście :hah:
    protest przyjety

    Dopisuje do listy gnębiących mnie sylwekk jako wyjątkowo komunistycznego i szowinistycznego moderatora..który moderuje nawet moje zamiary....

    kurde co on robi w mojej głowie...

    chyba naprawde musze iść do psychiatry


    Easy

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Dajcie mu już mu ten różowy bo będzie tak zaśmiecał forum i robił jakieś ankiety ..... ;D ;D ;D ;D



    ;D ;D ;D ;D
    Moje zdanie znacz co do koloru :hah:
    Jeszcze avatarek z uszkami i będzie git majonez

    :hah: :hah:

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Easy
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk

    Przy okazji zgłaszam mój protest, że nie znalazłem się na Twojej "czarnej" liście :hah:
    protest przyjety

    Dopisuje do listy gnębiących mnie sylwekk jako wyjątkowo komunistycznego i szowinistycznego moderatora..który moderuje nawet moje zamiary....

    kurde co on robi w mojej głowie...

    chyba naprawde musze iść do psychiatry


    Easy
    Easy, Twoja złośliwość nie zna granic. Rozpatrzyłeś mój protest bez walki i poniżania a to niezgodne z przyjętymi ogólnie normami ;D

    Sprzeciwiam się spełnianiu moich zachcianek w taki banalny sposób ;D ;D ;D


    Easy, pomysł Anatola na Avatar z uszami uważam na genialny ;D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    187
    Easy niech moc różowych uszek będzie z Tobą..

    T.C
    ..Nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Sprzeciwiam się spełnianiu moich zachcianek w taki banalny sposób ;D ;D ;D
    Mów mu brzydkie wyrazy ;D ;D ;D

    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Easy, pomysł Anatola na Avatar z uszami uważam na genialny ;D
    Oczywiste jest że podstawowym warunkiem otrzymania koloru różowego jest stosowny do tego avatar ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •