Nie robiłem jeszcze diagnostyki skrzyni biegów, natomiast w momencie gdy wyświetlił się komunikat o którym pisałem w poście zacząłem wrzucać losowo biegi R,D,N i tak 2/3 razy po czym od 3 dni problem zniknął.
Podejrzewam, że była to kwestia czujnika który mógł się ogarnąć po takim działaniu.
Być może pomoże to komuś kto będzie miał podobny problem.
Oczywiście dla pewności zrobię diagnostykę skrzyni biegów i wrzucę odpowiedź zwrotną.




Odpowiedz z cytatem