Trochę mnie nie było, siódemka cały czas pożera siano mniej lub więcej, przy jednym z wyjazdów na Krakowskie Klasyki Nocą we wrześniu odezwał się przegub wału napedowego, więc oczywiście jak to bywa z każdą naprawą: 1000+

Udało się dorwać oryginalną lodówkę do e32, w pełni sprawną, działającą, nakładki BBS już pomalowane w kolor, ani lodówki ani nakładek jeszcze nie założyłem bo oczywiście nie ma kiedy.

Czeka mnie w najbliższym czasie wymiana przekładni bo moja przecieka, wymiana baku (bądź regeneracja, chociaż ciężko trafić kogoś sensownego, jeden mistrz od regeneracji mi polecił nasypać kruszca do baku i sobie go pasami przypiąć do betoniarki i będzie dobrze ) jeśli ktoś ma w super stanie wewnatrz bak 100l to proszę pisać!

Z rzeczy przyjemnych w końcu wpadł wydech z nierdzewki, po zejściu z portek jest Xpipe, później już tylko przelotowy tłumik końcowy, końcówki zostawiłem oryginalne czarne z v12 :)
Siódema dostanie tez to czego jej brakuje, robią się koła 3tlg na radinoxie, nie będzie przesadyzmu bo 18tki 9 cali z przodu, rant 2.25 i 10.5 cala z tyłu, rant 3.25. wzór pokaże jak już założę na auto

Wysłane z mojego 23078PND5G przy użyciu Tapatalka