Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Żaluzja szybra

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice

    Post Żaluzja szybra

    Zdejmuje jutro sufit i słupki celem zrobienia nowego materiału i chciałbym się też dobrać do samej żaluzji od szybra. Czy ktoś może poradzić jak to wyjąc?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    799
    BMW
    e38 728, E39 523, E53 3.0i
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Nie chcę Cie wprowadzać w błąd, ale z tego co pamiętam to musisz wyjąć szyberdach na stół. No i po kolei rozkręcać co trzeba, robiłem to kilka razy ale za nic w świecie nie mogę sobie teraz przypomnieć. Uważaj, nie pogub części, tam jest wszystko delikatne!
    e38 728, E39 523, E53 3.0i

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar DanyU
    Dołączył
    Mar 2020
    Posty
    4
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Wyszków
    Ostatni u siebie 2x wyjmowałem podsufitkę, w tym raz cały szyber, zmianialem na szklany. Żeby wyjąć elementy z materiałem, musisz odkręcić blache szybra, albo szybę, zależy co masz, a potem od góry jest dostęp do śrubek trzymających zasłonkę. Wszystko wychodzi na zewnątrz. Przy skladaniur rzeba uważać żeby dobrze złożyć zasłonkę, ja popsułem mechanizm szybra metalowego, dlatego wymienilem na szklany przy okazji

    Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    250
    BMW
    E38 728 Shadow Line
    Skąd
    KATowice
    Podpowiem,bo doszedłem do tego. Mam szklany szyber,żeby wydostać roletkę trzeba wyjąc samą szybę. 3 śrubki po bokach po zdjęciu harmonijek. Potem szyba do góry. Roletka jest na wierzchu wtedy. Odkręcamy dwie płaskie sprężynki po bokach i roletka wychodzi. Resztę robi tapicer.
    A jak to poskładać??? oooo to już jest trochę cudowania i podczas rozbierania najlepiej zrobić sobie dokumentację zdjęciowa jak zamocowana jest ta roletka, sprężynki i harmonijki.
    Ostatnio edytowane przez kat ; 08-03-2020 o 11:44

Podobne wątki

  1. [wnętrze] Boczna żaluzja idzie w dol lecz nie wciąga siateczki ...
    Przez Sebek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-10-2019, 21:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •