Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Ceramika na fotele

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Jedna kwestia moi mili, bez urazy ofkors, ale materiały które od jakiegoś czasu są używane do tapicerowania mają ze skórą tyle wspólnego, co ja z mongolskim baletem.
    Ale co to ma z tym wspólnego. Jakoś u szwagra w nowym bmw z 2020r z czarnym środkiem brud na fotelach widać mniej niż u mnie. Ja raz w tyg przecieram wilgotną fibrą i jest czysto. Ale jasny srodek od jeansów brudzi sie bardziej, czy to nowa czy stara skóra. U mnie dodatkowo z wentylacją jak wspomniałeś jeszcze bardziej to wszystko jest widoczne. No ale tak czy siak jasny srodek wyglada lepiej

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Ale co to ma z tym wspólnego. Jakoś u szwagra w nowym bmw z 2020r z czarnym środkiem brud na fotelach widać mniej niż u mnie. Ja raz w tyg przecieram wilgotną fibrą i jest czysto. Ale jasny srodek od jeansów brudzi sie bardziej, czy to nowa czy stara skóra. U mnie dodatkowo z wentylacją jak wspomniałeś jeszcze bardziej to wszystko jest widoczne. No ale tak czy siak jasny srodek wyglada lepiej
    To ma wspólnego, że używałem kilka starych aut z jasną skórą, i porównując z produktami z XXI wieku muszę stwierdzić, że brudzi się wolniej. Nie zmienia to faktu, że jasny środek jest ciężki w należytym utrzymaniu.

    A mojej wypowiedzi odnośnie nowych skór aż tak poważnie nie traktujcie :) Skóra to jest, ale ... ;)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #3
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,438
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    To ma wspólnego, że używałem kilka starych aut z jasną skórą, i porównując z produktami z XXI wieku muszę stwierdzić, że brudzi się wolniej. Nie zmienia to faktu, że jasny środek jest ciężki w należytym utrzymaniu.

    A mojej wypowiedzi odnośnie nowych skór aż tak poważnie nie traktujcie :) Skóra to jest, ale ... ;)
    Ula, cholera jasna... poużywaj sobie tych aut z XXI wieku w takich ilościach w jakich używasz tych z XX i dopiero rób porównania.

  4. #4
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ula, cholera jasna... poużywaj sobie tych aut z XXI wieku w takich ilościach w jakich używasz tych z XX i dopiero rób porównania.
    Czytałeś post nr 20 w tym temacie ? Jak dobrze wiesz pracowałem w warsztacie, gdzie masa aut się przewijała, takich co miały pół wieku i takich co jeszcze nowością pachniały. Widzę także, jak wyglądają auta kilku/kilkunastoletnie przywożone przez znajomych handlarzy. Punkt odniesienia mam dobry, więc nie rozumiem czemu aż tak boli Cię moje zdanie w tym temacie ? Takie mam wnioski patrząc na kilka dekad motoryzacji stojących obok siebie.

    Czy trzeba posiadać na własność takie auto, żeby móc ocenić ?? No qrwa nie! Ja nie wypowiadam się o awaryjności danego modelu, tylko o tapicerkach, które widzę/widziałem na przestrzeni lat w różnych markach i stąd moje zdanie. Mogę je mieć ?? Mogą inni mieć inne ??
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 23-12-2020 o 11:02
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Podobne wątki

  1. Fotele E38
    Przez Sh0vv w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-03-2016, 15:41
  2. Fotele w E65/E66
    Przez KamilW w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2014, 15:11
  3. [E38] fotele e38 ?
    Przez vramzes w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-2014, 21:17
  4. Wentylowane fotele
    Przez Bartek760i w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-01-2011, 18:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •