Nie wiem czy Colourlock jest mydłem czy nie, ale nawet jeśli to jest odpowiednio podane "mydło" bo jego pH to 9 - 9,5 (wersja strong). Wersja Soft to to ok 5,5 pH. Skóra natomiast ma pH ok 4,5.

Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
No całkiem możliwe, mi jak brakło te środka do czyszczenia z Colourlocka, kupiłem szare mydło w płynie w ROSSMANNIE, odpowiednio wymieszałem z wodą i idealnie wyczyściłem skórę szczoteczką.
Szare mydło, o którym mówicie ma pH dochodzące do 11 co dla skóry będzie już jest bardzo mocno agresywne, dlatego będziecie widzieli dobre efekty.
Druga sprawa, że czyszcząc Jeleniem na 100% będziesz mocno przemaczać skórę ponieważ nie masz do tego pianowniczki, to też nie jest dobre dla skóry. Oczywiście będziesz widział fajnie wyczyszczoną skórę ale jej degradacja będzie postępowała. Nie zauważysz tego za rok albo za 2. Ale w długoterminowym patrzeniu np 5-10 lat na tej skórze to już będzie widać. Także jeśli chodzi o bezpieczeństwo skóry to Jeleń najlepszym wyborem nie jest.

Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
Testowałem kiedyś środki z ledercentrum i próbowałem czyścić skórę środkiem colourlook, ale dla mnie to zwykła woda, balem się że prędzej przetre skórę niż doczyszczę tym czymś.
Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
Colourlock nie leżało koło mydła, dla mnie to tam jest zwykła woda z kranu plus moze ciut ludwika, serio !
Co do środka ochorny Gyeon to jest ok bo woda się tak nie trzyma i brud też. Od tyle.
Dlatego nie bez powodu te środki mają takie pH. Nimi doczyścisz skórę ale to jest proces dla cierpliwych.

A tak wygląda wyczyszczona przeze mnie skóra, która teoretycznie nie była brudna. Czyściłem Colourlockiem