Tak czytam te tematy i śmiać mi się chce


po 1 skórę trzeba pielęgnować !!! a nie dopuszczać do ujeb.... takiego że zmienia kolor a potem dopiero myśleć o czyszczeniu
po 2 jak słyszę że ktoś myje skórę mydłem to .... chyba pomylił skóry , bo skóra na d... to nie ta sama co na tapicerce
po 3 są specjalistyczne środki do pielęgnacji skóry - tak są drogie i te z bazaru czy marketu mimo że niby robią to samo to nie robią !
po 4 choćbyście się nie wiem jak starali sami nie doczyścicie skóry tak jak zrobi to profesjonalny detailer! Dlaczego?? Bo nie macie jak widać ani wiedzy ani umiejętności ani pojęcia o tym
po 5 zabieg pielęgnacyjny powinien być wykonywany w aucie co najmniej raz na 3 m-ce
po 6 skóra ma warstwę UV chroniąca ja przed promieniowaniem i ta warstwę stopniowo ścieramy przy kolejnych myciach
po 7 skóra oddycha i wchłania wodę - jak dowalicie jej za dużo zrobicie z niej szmatę
po 8 zanim zaczniecie coś robić warto by było wiedzieć czy jest to skóra syntetyczna czy naturalna bo się je zwyczajnie różnie czyści
po 9 dobry proces pielęgnacji to 3 etapy - odkurzanie , mycie , pielęgnacja
po 10 broń cię panie boże czyścic skórę chusteczkami nawilżającymi
po 11 na rynku jest masa preparatów ale nie każdy będzie dobry dla skóry w aucie BMW - i skoro macie markę premium nie kupujcie g... za 10 zł bo serio nie urwie d....


Bezi pytanie zasadnicze chcesz to zrobić :

A dobrze i mega wygląd
B tanio byle było
C samemu



jak A to polecam ci firmę
Auto Detailing Katowice, Gliwice | Car Detailing | Bracia Pietrzak

jak B
jakikolwiek detailer blisko ciebie za najniższa kasę

jak C
próbuj ale potem nie mów że wygląda ch....